NEVIS držák toaletního papíru bez krytu, chrom NV2413
Code: NV2413Related products
Displayed in the showroom
RETRO3
€25,10
–13 %
NEVIS držák ručníků kruh, chrom NV7013
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€17,84 excl. VAT
€21,59
Displayed in the showroom
RETRO3
€48,37
–14 %
NEVIS WC štětka závěsná, keramika, chrom NV330313
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€34,37 excl. VAT
€41,59
Displayed in the showroom
RETRO3
€37,35
–14 %
NEVIS dávkovač mýdla, keramika, chrom NV8013
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
In stock
€26,55 excl. VAT
€32,12
Displayed in the showroom
RETRO3
€38,98
–14 %
NEVIS držák ručníků 300x82mm, chrom NV213013
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€27,69 excl. VAT
€33,51
Displayed in the showroom
RETRO3
€33,27
–14 %
NEVIS držák toaletního papíru s krytem, chrom NV2513
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€23,64 excl. VAT
€28,61
Displayed in the showroom
RETRO3
€23,88
–14 %
NEVIS dvojháček, chrom NV2613
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€16,97 excl. VAT
€20,53
Displayed in the showroom
RETRO3
€32,45
–13 %
NEVIS mýdlenka, keramika, chrom NV1113
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€23,07 excl. VAT
€27,92
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SAPHO NEVIS - RETRO BATHROOM ACCESSORIES CHROME |
|---|---|
| Warranty: | 120 měsíců |
| Weight: | 0.4 kg |
| EAN: | 8003341305867 |
| Color: | Chrom |
| Length: | 60mm |
| Width: | 204mm |
| Series: | NEVIS |
| Dimension: | 204x60x82 mm |
| Installation: | Vrtání |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 82mm mm |
| Face: | Retro |
| 3D model: | ANO |
| Packaging: | 1ks |
| Druh: | Držák toaletního papíru |
| Brands: | GEDY |
| Material: | Slitina |
Displayed in the showroom
RETRO3
€45,94
–20 %
Bemeta RETRO bronze: toilet paper holder without cover 14411112027
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
In stock
€30,37 excl. VAT
€36,75
Bemeta Retro toilet roll holder without cover bronze 144112027
RETRO3
€35,23
–20 %
Bemeta RETRO gold-chrome: Toilet paper holder without cover 144212028
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Within a week
€23,29 excl. VAT
€28,18
Displayed in the showroom
RETRO3
€31,15
–9 %
Bemeta KERA: Toilet paper holder without cover 144712027
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
In stock
€23,27 excl. VAT
€28,16
RETRO3
€51,60
–20 %
Bemeta SABLO: Toilet paper holder without cover 160112042
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€34,12 excl. VAT
€41,28
RETRO3
€40,41
–14 %
AIDA toilet paper holder without cover, chrome AI017
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€28,70 excl. VAT
€34,73
RETRO3
€20
–14 %
REBECCA toilet paper holder without cover, black CC017
The average product rating is 3,8 out of 5 stars.
Central warehouse
€14,20 excl. VAT
€17,18
RETRO3
€48,57
–14 %
PIRENEI toilet paper holder without cover, matt gold PI2488
Central warehouse
€34,51 excl. VAT
€41,76
RETRO3
€48,57
–14 %
PIRENEI toilet paper holder without cover, gold PI2487
Central warehouse
€34,51 excl. VAT
€41,76
RETRO3
€55,51
–13 %
X-ROUND GOLD toilet paper holder without cover, matt gold XR704GB
Central warehouse
€39,47 excl. VAT
€47,76
RETRO3
€42,47
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá - lesklá COA0401Z
2-4 weeks
€28,79 excl. VAT
€34,83
RETRO3
€34,57
–17 %
Clamp Rav Colorado toilet paper holder without cover COA0401SM old brass
The average product rating is 4,4 out of 5 stars.
In stock
€23,43 excl. VAT
€28,35
RETRO3
€42,47
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0401ZRK
2-4 weeks
€28,79 excl. VAT
€34,83