NEVIS WC štětka závěsná, keramika, chrom NV330313
Code: NV330313Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SAPHO NEVIS - RETRO BATHROOM ACCESSORIES CHROME |
|---|---|
| Warranty: | 120 měsíců |
| Weight: | 1.25 kg |
| EAN: | 8003341305898 |
| Color: | Chrom |
| Length: | 402mm |
| Width: | 155mm |
| Series: | NEVIS |
| Dimension: | 155x402x119 mm |
| Installation: | Vrtání |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 119mm mm |
| Face: | Retro |
| 3D model: | ANO |
| Packaging: | 1ks |
| Druh: | WC štětka |
| Brands: | GEDY |
| Material: | Keramika, Slitina |