NEVIS držák toaletního papíru s krytem, chrom NV2513
Code: NV2513Related products
Displayed in the showroom
RETRO3
€38,98
–14 %
NEVIS držák ručníků 300x82mm, chrom NV213013
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€27,69 excl. VAT
€33,51
Displayed in the showroom
RETRO3
€25,10
–13 %
NEVIS držák ručníků kruh, chrom NV7013
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€17,84 excl. VAT
€21,59
Displayed in the showroom
RETRO3
€32,45
–13 %
NEVIS mýdlenka, keramika, chrom NV1113
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€23,07 excl. VAT
€27,92
Displayed in the showroom
RETRO3
€48,37
–14 %
NEVIS WC štětka závěsná, keramika, chrom NV330313
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€34,37 excl. VAT
€41,59
Displayed in the showroom
RETRO3
€23,88
–14 %
NEVIS dvojháček, chrom NV2613
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€16,97 excl. VAT
€20,53
Displayed in the showroom
RETRO3
€37,35
–14 %
NEVIS dávkovač mýdla, keramika, chrom NV8013
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
In stock
€26,55 excl. VAT
€32,12
Displayed in the showroom
RETRO3
€24,29
–13 %
NEVIS držák toaletního papíru bez krytu, chrom NV2413
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€17,27 excl. VAT
€20,90
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SAPHO NEVIS - RETRO BATHROOM ACCESSORIES CHROME |
|---|---|
| Warranty: | 120 měsíců |
| Weight: | 0.63 kg |
| EAN: | 8003341305874 |
| Color: | Chrom |
| Length: | 171mm |
| Width: | 150mm |
| Series: | NEVIS |
| Dimension: | 150x171x82 mm |
| Installation: | Vrtání |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 82mm mm |
| Face: | Retro |
| 3D model: | ANO |
| Packaging: | 1ks |
| Druh: | Držák toaletního papíru |
| Brands: | GEDY |
| Material: | Slitina |
Displayed in the showroom
RETRO3
€41,49
–18 %
Clamp Rav Morava brass toilet paper holder with cover MKA0400SM
The average product rating is 3,9 out of 5 stars.
In stock
€28,12 excl. VAT
€34,02
Morava brass retro toilet paper holder with cover
RETRO3
€59,27
–18 %
Slezák Rav Morava Gold toilet paper holder with cover MKA0400Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€40,17 excl. VAT
€48,60
RETRO3
€54,69
–14 %
AIDA toilet paper holder with cover, chrome AI007
Central warehouse
€38,86 excl. VAT
€47,02
RETRO3
€56,73
–14 %
DIAMOND toilet paper holder with cover, bronze 1318-17
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€40,31 excl. VAT
€48,78
RETRO3
€80,41
–14 %
X-ROUND COPPER držák toaletního papíru s krytem, měď mat XR732PG
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€57,14 excl. VAT
€69,14
RETRO3
€68,57
–13 %
X-ROUND GOLD toilet paper holder with cover, matt gold XR732GB
Central warehouse
€48,74 excl. VAT
€58,98
RETRO3
€49,39
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák toaletního papíru s krytem, Zlatá - lesklá COA0400Z
2-4 weeks
€33,47 excl. VAT
€40,50
RETRO3
€74,31
–20 %
Bemeta AMBER: Toilet paper holder with cover 15511112012
Within a week
€49,13 excl. VAT
€59,45
RETRO3
€64,30
–20 %
Bemeta BRILO: Toilet paper holder with cover 161112010
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€42,51 excl. VAT
€51,44
RETRO3
€74,49
–20 %
Bemeta CORAL: Toilet paper holder with cover 158112012
Within a week
€49,25 excl. VAT
€59,59
Action
Displayed in the showroom
RETRO3
€47,12
–40 %
Bemeta KERA: Toilet paper holder with cover 144712017
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
In stock
€23,27 excl. VAT
€28,16