X-ROUND COPPER držák toaletního papíru s krytem, měď mat XR732PG
Code: XR732PGRelated products
RETRO3
€77,14
–14 %
X-ROUND COPPER WC štětka závěsná, mléčné sklo, měď mat XR303PG
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€54,82 excl. VAT
€66,33
RETRO3
€81,22
–14 %
X-ROUND COPPER držák ručníků 450mm, měď mat XR402PG
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání za 2-3 měsíce
€57,72 excl. VAT
€69,84
RETRO3
€7,35
–13 %
X-ROUND COPPER háček 30mm, měď mat XR212PG
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€5,23 excl. VAT
€6,33
RETRO3
€60,82
–14 %
X-ROUND COPPER držák toaletního papíru, měď mat XR703PG
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€43,21 excl. VAT
€52,29
RETRO3
€55,10
–13 %
X-ROUND COPPER sklenka, mléčné sklo, měď mat XR903PG
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€39,17 excl. VAT
€47,39
RETRO3
€30,20
–14 %
X-ROUND COPPER dvojháček, měď mat XR202PG
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€21,45 excl. VAT
€25,96
RETRO3
€89,39
–14 %
X-ROUND COPPER dávkovač mýdla 200ml, mléčné sklo, měď mat XR103PG
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Dodání do 14 dní
€63,52 excl. VAT
€76,86
RETRO3
€24,08
–14 %
X-ROUND COPPER retro odpadkový koš 3l, měď mat XJ011PG
Central warehouse
€17,10 excl. VAT
€20,69
RETRO3
€48,57
–14 %
X-ROUND COPPER držák toaletního papíru rezervní, měď mat XR701PG
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€34,51 excl. VAT
€41,76
RETRO3
€20
–14 %
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, měď mat 1301-08PG
Central warehouse
€14,20 excl. VAT
€17,18
RETRO3
€89,39
–14 %
X-ROUND COPPER držák ručníků 600mm, měď mat XR404PG
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€63,52 excl. VAT
€76,86
RETRO3
€60,82
–14 %
X-ROUND COPPER mýdlenka, mléčné sklo, měď mat XR803PG
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€43,21 excl. VAT
€52,29
RETRO3
€32,24
–14 %
X-ROUND COPPER retro WC štětka na postavení, měď mat XJ012PG
Central warehouse
€22,90 excl. VAT
€27,71
RETRO3
€30,20
–14 %
X-ROUND COPPER háček, měď mat XR205PG
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€21,45 excl. VAT
€25,96
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | X-ROUND COPPER COPPER MATT - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 0.506 kg |
| EAN: | 8590913122927 |
| Color: | Měď |
| Length: | 155mm |
| Width: | 140mm |
| Series: | X-ROUND |
| Dimension: | 140x155x80 mm |
| Installation: | Lepení, Vrtání |
| Product depth: | 80mm mm |
| Face: | Kruhové |
| Packaging: | 1ks |
| Druh: | Držák toaletního papíru |
| Vybavení: | PVD povrchová úprava |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
Displayed in the showroom
RETRO3
€41,49
–18 %
Clamp Rav Morava brass toilet paper holder with cover MKA0400SM
The average product rating is 3,9 out of 5 stars.
In stock
€28,12 excl. VAT
€34,02
Morava brass retro toilet paper holder with cover
RETRO3
€59,27
–18 %
Slezák Rav Morava Gold toilet paper holder with cover MKA0400Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€40,17 excl. VAT
€48,60
RETRO3
€54,69
–14 %
AIDA toilet paper holder with cover, chrome AI007
Central warehouse
€38,86 excl. VAT
€47,02
Displayed in the showroom
RETRO3
€33,27
–14 %
NEVIS držák toaletního papíru s krytem, chrom NV2513
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€23,64 excl. VAT
€28,61
RETRO3
€56,73
–14 %
DIAMOND toilet paper holder with cover, bronze 1318-17
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€40,31 excl. VAT
€48,78
RETRO3
€68,57
–13 %
X-ROUND GOLD toilet paper holder with cover, matt gold XR732GB
Central warehouse
€48,74 excl. VAT
€58,98
RETRO3
€49,39
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák toaletního papíru s krytem, Zlatá - lesklá COA0400Z
2-4 weeks
€33,47 excl. VAT
€40,50
RETRO3
€74,31
–20 %
Bemeta AMBER: Toilet paper holder with cover 15511112012
Within a week
€49,13 excl. VAT
€59,45
RETRO3
€64,30
–20 %
Bemeta BRILO: Toilet paper holder with cover 161112010
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€42,51 excl. VAT
€51,44
RETRO3
€74,49
–20 %
Bemeta CORAL: Toilet paper holder with cover 158112012
Within a week
€49,25 excl. VAT
€59,59
Action
Displayed in the showroom
RETRO3
€47,12
–40 %
Bemeta KERA: Toilet paper holder with cover 144712017
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
In stock
€23,27 excl. VAT
€28,16