X-ROUND COPPER retro WC štětka na postavení, měď mat XJ012PG
Code: XJ012PGRelated products
RETRO3
€80,41
–14 %
X-ROUND COPPER držák toaletního papíru s krytem, měď mat XR732PG
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€57,14 excl. VAT
€69,14
RETRO3
€30,20
–14 %
X-ROUND COPPER háček, měď mat XR205PG
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€21,45 excl. VAT
€25,96
RETRO3
€89,39
–14 %
X-ROUND COPPER držák ručníků 600mm, měď mat XR404PG
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€63,52 excl. VAT
€76,86
RETRO3
€7,35
–13 %
X-ROUND COPPER háček 30mm, měď mat XR212PG
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€5,23 excl. VAT
€6,33
RETRO3
€60,82
–14 %
X-ROUND COPPER držák toaletního papíru, měď mat XR703PG
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€43,21 excl. VAT
€52,29
RETRO3
€81,22
–14 %
X-ROUND COPPER držák ručníků 450mm, měď mat XR402PG
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání za 2-3 měsíce
€57,72 excl. VAT
€69,84
RETRO3
€60,82
–14 %
X-ROUND COPPER mýdlenka, mléčné sklo, měď mat XR803PG
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€43,21 excl. VAT
€52,29
RETRO3
€30,20
–14 %
X-ROUND COPPER dvojháček, měď mat XR202PG
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€21,45 excl. VAT
€25,96
RETRO3
€48,57
–14 %
X-ROUND COPPER držák toaletního papíru rezervní, měď mat XR701PG
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€34,51 excl. VAT
€41,76
RETRO3
€24,08
–14 %
X-ROUND COPPER retro odpadkový koš 3l, měď mat XJ011PG
Central warehouse
€17,10 excl. VAT
€20,69
RETRO3
€55,10
–13 %
X-ROUND COPPER sklenka, mléčné sklo, měď mat XR903PG
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€39,17 excl. VAT
€47,39
RETRO3
€77,14
–14 %
X-ROUND COPPER WC štětka závěsná, mléčné sklo, měď mat XR303PG
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€54,82 excl. VAT
€66,33
RETRO3
€20
–14 %
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, měď mat 1301-08PG
Central warehouse
€14,20 excl. VAT
€17,18
RETRO3
€89,39
–14 %
X-ROUND COPPER dávkovač mýdla 200ml, mléčné sklo, měď mat XR103PG
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Dodání do 14 dní
€63,52 excl. VAT
€76,86
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | X-ROUND COPPER COPPER MATT - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 0.333 kg |
| EAN: | 8590913128981 |
| Color: | Měď |
| Length: | 377mm |
| Width: | 98mm |
| Series: | X-ROUND |
| Dimension: | 98x377x98 mm |
| Installation: | Na postavení |
| Product depth: | 98mm mm |
| Face: | Kruhové |
| Packaging: | 1ks |
| Druh: | WC štětka |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Ocel |
RETRO3
€102,68
–20 %
Bemeta BRILO: Toilet brush for standing/hanging 161313060
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€67,88 excl. VAT
€82,14