X-ROUND COPPER háček, měď mat XR205PG
Code: XR205PGRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | X-ROUND COPPER COPPER MATT - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 0.175 kg |
| EAN: | 8590913122828 |
| Color: | Měď |
| Length: | 53mm |
| Width: | 53mm |
| Series: | X-ROUND |
| Dimension: | 53x53x50 mm |
| Installation: | Lepení, Vrtání |
| Product depth: | 50mm mm |
| Face: | Kruhové |
| Packaging: | 1ks |
| Druh: | Háček |
| Vybavení: | PVD povrchová úprava |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |