SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák toaletního papíru s krytem, Zlatá - lesklá COA0400Z
Code: COA0400ZRelated products
RETRO3
€59,27
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák ručníků 493, mm, Zlatá - lesklá COA0701/45Z
2-4 weeks
€40,17 excl. VAT
€48,60
RETRO3
€51,36
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák ručníků 343, mm, Zlatá - lesklá COA0701/30Z
2-4 weeks
€34,81 excl. VAT
€42,12
RETRO3
€60,25
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák ručníků 643, mm, Zlatá - lesklá COA0701/60Z
2-4 weeks
€40,83 excl. VAT
€49,41
RETRO3
€62,23
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Polička skleněná 600 mm, Zlatá - lesklá COA0900/60Z
2-4 weeks
€42,17 excl. VAT
€51,03
RETRO3
€48,40
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk WC štětka, skleněná miska, Zlatá - lesklá COA0500Z
2-4 weeks
€32,80 excl. VAT
€39,69
RETRO3
€26,18
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Věšáček dvojitý, Zlatá - lesklá COA0102Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€17,74 excl. VAT
€21,46
RETRO3
€60,25
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Dávkovač tekutého mýdla skleněný, Zlatá - lesklá COA0303Z
2-4 weeks
€40,83 excl. VAT
€49,41
RETRO3
€29,63
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák kartáčků skleněný, Zlatá - lesklá COA0201Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€20,08 excl. VAT
€24,30
RETRO3
€59,27
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Polička skleněná 300 mm, Zlatá - lesklá COA0900/30Z
2-4 weeks
€40,17 excl. VAT
€48,60
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV COLORADO GOLD GLOSSY - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 0.59 kg |
| EAN: | 8595163552166 |
| Color: | PVD, Zlatá lesklá |
| Width: | 215, 215 cm |
| Series: | Colorado |
| Product depth: | 70 mm |
| Hloubka: | 70 cm |
| Material: | Mosaz |
| Váha brutto: | 0,59 |
| Výška: | 190, 190 cm |
| Celní kód: | 73249000 |
| Rozměr balení: | 70 x 190 x 215 mm |
| Typ produktu: | Koupelnový doplněk |
| Váha netto: | 0,47 |
Displayed in the showroom
RETRO3
€41,49
–18 %
Clamp Rav Morava brass toilet paper holder with cover MKA0400SM
The average product rating is 3,9 out of 5 stars.
In stock
€28,12 excl. VAT
€34,02
Morava brass retro toilet paper holder with cover
RETRO3
€59,27
–18 %
Slezák Rav Morava Gold toilet paper holder with cover MKA0400Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€40,17 excl. VAT
€48,60
RETRO3
€54,69
–14 %
AIDA toilet paper holder with cover, chrome AI007
Central warehouse
€38,86 excl. VAT
€47,02
Displayed in the showroom
RETRO3
€33,27
–14 %
NEVIS držák toaletního papíru s krytem, chrom NV2513
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€23,64 excl. VAT
€28,61
RETRO3
€56,73
–14 %
DIAMOND toilet paper holder with cover, bronze 1318-17
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€40,31 excl. VAT
€48,78
RETRO3
€80,41
–14 %
X-ROUND COPPER držák toaletního papíru s krytem, měď mat XR732PG
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€57,14 excl. VAT
€69,14
RETRO3
€68,57
–13 %
X-ROUND GOLD toilet paper holder with cover, matt gold XR732GB
Central warehouse
€48,74 excl. VAT
€58,98
RETRO3
€74,31
–20 %
Bemeta AMBER: Toilet paper holder with cover 15511112012
Within a week
€49,13 excl. VAT
€59,45
RETRO3
€64,30
–20 %
Bemeta BRILO: Toilet paper holder with cover 161112010
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€42,51 excl. VAT
€51,44
RETRO3
€74,49
–20 %
Bemeta CORAL: Toilet paper holder with cover 158112012
Within a week
€49,25 excl. VAT
€59,59
Action
Displayed in the showroom
RETRO3
€47,12
–40 %
Bemeta KERA: Toilet paper holder with cover 144712017
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
In stock
€23,27 excl. VAT
€28,16
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.