SLEZÁK RAV COLORADO Polička drátěná rohová, Zlatá - lesklá COA0801Z
Code: COA0801ZRelated products
RETRO3
€49,39
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák toaletního papíru s krytem, Zlatá - lesklá COA0400Z
2-4 weeks
€33,47 excl. VAT
€40,50
RETRO3
€51,36
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák ručníků 343, mm, Zlatá - lesklá COA0701/30Z
2-4 weeks
€34,81 excl. VAT
€42,12
RETRO3
€48,40
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk WC štětka, skleněná miska, Zlatá - lesklá COA0500Z
2-4 weeks
€32,80 excl. VAT
€39,69
RETRO3
€60,25
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Dávkovač tekutého mýdla skleněný, Zlatá - lesklá COA0303Z
2-4 weeks
€40,83 excl. VAT
€49,41
RETRO3
€29,63
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák kartáčků skleněný, Zlatá - lesklá COA0201Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€20,08 excl. VAT
€24,30
RETRO3
€26,18
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Věšáček dvojitý, Zlatá - lesklá COA0102Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€17,74 excl. VAT
€21,46
RETRO3
€42,47
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá - lesklá COA0401Z
2-4 weeks
€28,79 excl. VAT
€34,83
RETRO3
€59,27
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák ručníků 493, mm, Zlatá - lesklá COA0701/45Z
2-4 weeks
€40,17 excl. VAT
€48,60
RETRO3
€62,23
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Polička skleněná 600 mm, Zlatá - lesklá COA0900/60Z
2-4 weeks
€42,17 excl. VAT
€51,03
RETRO3
€59,27
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Polička skleněná 300 mm, Zlatá - lesklá COA0900/30Z
2-4 weeks
€40,17 excl. VAT
€48,60
RETRO3
€60,25
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák ručníků 643, mm, Zlatá - lesklá COA0701/60Z
2-4 weeks
€40,83 excl. VAT
€49,41
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV COLORADO GOLD GLOSSY - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 0.79 kg |
| EAN: | 8595163597310 |
| Color: | PVD, Zlatá lesklá |
| Width: | 215, 215 cm |
| Series: | Colorado |
| Product depth: | 115 mm |
| Hloubka: | 115 cm |
| Material: | Mosaz |
| Váha brutto: | 0,79 |
| Výška: | 215, 215 cm |
| Celní kód: | 73249000 |
| Rozměr balení: | 245 x 220 x 113 mm |
| Typ produktu: | Koupelnový doplněk |
| Váha netto: | 0,65 |
Displayed in the showroom
RETRO3
€40,61
–13 %
SMART corner shelf for shower, 200x80x151mm, bronze 2483-44
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€28,88 excl. VAT
€34,94
RETRO3
€81,98
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Polička drátěná rohová, Zlatá - kartáčovaná COA0801ZK
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€55,56 excl. VAT
€67,23
RETRO3
€81,98
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koš drátěný rohový, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0801ZRK
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€55,56 excl. VAT
€67,23
RETRO3
€81,60
–20 %
Bemeta AMBER: Corner shower shelf 155208312
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Upon request
€53,95 excl. VAT
€65,28
RETRO3
€41,27
–19 %
Bemeta CYTRO: Corner shower shelf 102308120
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€27,29 excl. VAT
€33,02
RETRO3
€72,39
–20 %
Bemeta CORAL: Corner shower shelf 158208312
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€47,86 excl. VAT
€57,91
RETRO3
€99,57
–20 %
Bemeta SABLO: Corner shower shelf 160208340
Within a week
€65,83 excl. VAT
€79,65
RETRO3
€93,34
–20 %
Bemeta BRILO: Corner shower shelf 161208340
Within a week
€61,71 excl. VAT
€74,67
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.