SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Věšáček dvojitý, Zlatá - lesklá COA0102Z
Code: COA0102ZRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV COLORADO GOLD GLOSSY - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 0.29 kg |
| EAN: | 8595163552111 |
| Color: | PVD, Zlatá lesklá |
| Width: | 110 cm, 110 |
| Series: | Colorado |
| Product depth: | 85 mm |
| Hloubka: | 85 cm |
| Material: | Mosaz |
| Váha brutto: | 0,29 |
| Výška: | 125, 125 cm |
| Celní kód: | 83025000 |
| Rozměr balení: | 85 x 125 x 110 mm |
| Typ produktu: | Koupelnový doplněk |
| Váha netto: | 0,23 |
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.