SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Mýdlenka drátěná, Zlatá - lesklá COA0301Z
Code: COA0301ZRelated products
RETRO3
€59,27
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Polička skleněná 300 mm, Zlatá - lesklá COA0900/30Z
2-4 weeks
€40,17 excl. VAT
€48,60
RETRO3
€29,63
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák kartáčků skleněný, Zlatá - lesklá COA0201Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€20,08 excl. VAT
€24,30
RETRO3
€48,40
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk WC štětka, skleněná miska, Zlatá - lesklá COA0500Z
2-4 weeks
€32,80 excl. VAT
€39,69
RETRO3
€59,27
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák ručníků 493, mm, Zlatá - lesklá COA0701/45Z
2-4 weeks
€40,17 excl. VAT
€48,60
RETRO3
€49,39
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák toaletního papíru s krytem, Zlatá - lesklá COA0400Z
2-4 weeks
€33,47 excl. VAT
€40,50
RETRO3
€62,23
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Polička skleněná 600 mm, Zlatá - lesklá COA0900/60Z
2-4 weeks
€42,17 excl. VAT
€51,03
RETRO3
€26,18
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Věšáček dvojitý, Zlatá - lesklá COA0102Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€17,74 excl. VAT
€21,46
RETRO3
€60,25
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák ručníků 643, mm, Zlatá - lesklá COA0701/60Z
2-4 weeks
€40,83 excl. VAT
€49,41
RETRO3
€51,36
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák ručníků 343, mm, Zlatá - lesklá COA0701/30Z
2-4 weeks
€34,81 excl. VAT
€42,12
RETRO3
€60,25
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Dávkovač tekutého mýdla skleněný, Zlatá - lesklá COA0303Z
2-4 weeks
€40,83 excl. VAT
€49,41
RETRO3
€42,47
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá - lesklá COA0401Z
2-4 weeks
€28,79 excl. VAT
€34,83
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV COLORADO GOLD GLOSSY - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 0.43 kg |
| EAN: | 8595163560581 |
| Color: | PVD, Zlatá lesklá |
| Width: | 215, 215 cm |
| Series: | Colorado |
| Product depth: | 70 mm |
| Hloubka: | 70 cm |
| Material: | Mosaz |
| Váha brutto: | 0,43 |
| Výška: | 190, 190 cm |
| Celní kód: | 73249000 |
| Rozměr balení: | 70 x 190 x 215 mm |
| Typ produktu: | Koupelnový doplněk |
| Váha netto: | 0,31 |
RETRO3
€42,47
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá - lesklá COA0401Z
2-4 weeks
€28,79 excl. VAT
€34,83
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.