SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk WC štětka, skleněná miska, Zlatá - lesklá COA0500Z
Code: COA0500ZRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV COLORADO GOLD GLOSSY - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 0.98 kg |
| EAN: | 8595163560567 |
| Color: | PVD, Zlatá lesklá |
| Width: | 210 cm, 210 |
| Series: | Colorado |
| Product depth: | 125 mm |
| Hloubka: | 125 cm |
| Material: | Mosaz |
| Váha brutto: | 0,98 |
| Výška: | 400, 400 cm |
| Celní kód: | 96039091 |
| Rozměr balení: | 125 x 400 x 210 mm |
| Typ produktu: | Koupelnový doplněk |
| Váha netto: | 0,7 |
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.