SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák kartáčků skleněný, Zlatá - lesklá COA0201Z
Code: COA0201ZRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV COLORADO GOLD GLOSSY - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 0.56 kg |
| EAN: | 8595163552135 |
| Color: | PVD, Zlatá lesklá |
| Width: | 190, 190 cm |
| Series: | Colorado |
| Product depth: | 95 mm |
| Hloubka: | 95 cm |
| Material: | Mosaz |
| Váha brutto: | 0,56 |
| Výška: | 215, 215 cm |
| Celní kód: | 70139900 |
| Rozměr balení: | 95 x 215 x 190 mm |
| Typ produktu: | Koupelnový doplněk |
| Váha netto: | 0,41 |
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.