X-ROUND GOLD toilet paper holder with cover, matt gold XR732GB
Code: XR732GBRelated products
RETRO3
€67,76
–13 %
X-ROUND GOLD hanging toilet brush, milk glass, matt gold XR303GB
Dodání do 14 dní
€48,17 excl. VAT
€58,29
RETRO3
€113,88
–14 %
X-ROUND GOLD double towel rail 600 mm, matt gold XR401GB
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Dodání do 14 dní
€80,93 excl. VAT
€97,92
RETRO3
€77,14
–14 %
X-ROUND GOLD Soap dispenser 200 ml, milk glass, matt gold XR103GB
Dodání do 14 dní
€54,82 excl. VAT
€66,33
RETRO3
€85,31
–14 %
X-ROUND GOLD towel holder 600 mm, matt gold XR404GB
Central warehouse
€60,62 excl. VAT
€73,35
RETRO3
€56,73
–14 %
X-ROUND GOLD soap holder, milk glass, matt gold XR803GB
Central warehouse
€40,31 excl. VAT
€48,78
RETRO3
€77,14
–14 %
X-ROUND GOLD towel rail 300 mm, matt gold XR400GB
Central warehouse
€54,82 excl. VAT
€66,33
RETRO3
€42,45
–14 %
X-ROUND GOLD spare toilet roll holder, matt gold XR701GB
Central warehouse
€30,16 excl. VAT
€36,49
RETRO3
€50,61
–14 %
X-ROUND GOLD glass, milk glass, matt gold XR903GB
Dodání do 14 dní
€35,96 excl. VAT
€43,51
RETRO3
€55,51
–13 %
X-ROUND GOLD toilet paper holder without cover, matt gold XR704GB
Central warehouse
€39,47 excl. VAT
€47,76
RETRO3
€27,35
–14 %
X-ROUND GOLD double hook, matt gold XR202GB
Dodání do 14 dní
€19,43 excl. VAT
€23,51
RETRO3
€26,94
–13 %
X-ROUND GOLD hook, matt gold XR205GB
Central warehouse
€19,16 excl. VAT
€23,18
RETRO3
€81,22
–14 %
X-ROUND GOLD towel holder 450 mm, matt gold XR402GB
Central warehouse
€57,72 excl. VAT
€69,84
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SAPHO X-ROUND GOLD - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Warranty: | 120 měsíců |
| Weight: | 0.44 kg |
| EAN: | 8590913128301 |
| Color: | Zlato mat |
| Length: | 155mm |
| Width: | 140mm |
| Series: | X-ROUND |
| Dimension: | 140x155x80 mm |
| Installation: | Lepení, Vrtání |
| Product depth: | 80mm mm |
| Face: | Kruhové |
| Packaging: | 1ks |
| Druh: | Držák toaletního papíru |
| Vybavení: | PVD povrchová úprava |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
Displayed in the showroom
RETRO3
€41,49
–18 %
Clamp Rav Morava brass toilet paper holder with cover MKA0400SM
The average product rating is 3,9 out of 5 stars.
In stock
€28,12 excl. VAT
€34,02
Morava brass retro toilet paper holder with cover
RETRO3
€59,27
–18 %
Slezák Rav Morava Gold toilet paper holder with cover MKA0400Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€40,17 excl. VAT
€48,60
RETRO3
€54,69
–14 %
AIDA toilet paper holder with cover, chrome AI007
Central warehouse
€38,86 excl. VAT
€47,02
Displayed in the showroom
RETRO3
€33,27
–14 %
NEVIS držák toaletního papíru s krytem, chrom NV2513
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€23,64 excl. VAT
€28,61
RETRO3
€56,73
–14 %
DIAMOND toilet paper holder with cover, bronze 1318-17
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€40,31 excl. VAT
€48,78
RETRO3
€80,41
–14 %
X-ROUND COPPER držák toaletního papíru s krytem, měď mat XR732PG
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€57,14 excl. VAT
€69,14
RETRO3
€49,39
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák toaletního papíru s krytem, Zlatá - lesklá COA0400Z
2-4 weeks
€33,47 excl. VAT
€40,50
RETRO3
€74,31
–20 %
Bemeta AMBER: Toilet paper holder with cover 15511112012
Within a week
€49,13 excl. VAT
€59,45
RETRO3
€64,30
–20 %
Bemeta BRILO: Toilet paper holder with cover 161112010
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€42,51 excl. VAT
€51,44
RETRO3
€74,49
–20 %
Bemeta CORAL: Toilet paper holder with cover 158112012
Within a week
€49,25 excl. VAT
€59,59
Action
Displayed in the showroom
RETRO3
€47,12
–40 %
Bemeta KERA: Toilet paper holder with cover 144712017
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
In stock
€23,27 excl. VAT
€28,16