X-ROUND GOLD toilet paper holder without cover, matt gold XR704GB
Code: XR704GBRelated products
RETRO3
€77,14
–14 %
X-ROUND GOLD Soap dispenser 200 ml, milk glass, matt gold XR103GB
Dodání do 14 dní
€54,82 excl. VAT
€66,33
RETRO3
€81,22
–14 %
X-ROUND GOLD towel holder 450 mm, matt gold XR402GB
Central warehouse
€57,72 excl. VAT
€69,84
RETRO3
€50,61
–14 %
X-ROUND GOLD glass, milk glass, matt gold XR903GB
Dodání do 14 dní
€35,96 excl. VAT
€43,51
RETRO3
€56,73
–14 %
X-ROUND GOLD soap holder, milk glass, matt gold XR803GB
Central warehouse
€40,31 excl. VAT
€48,78
RETRO3
€67,76
–13 %
X-ROUND GOLD hanging toilet brush, milk glass, matt gold XR303GB
Dodání do 14 dní
€48,17 excl. VAT
€58,29
RETRO3
€77,14
–14 %
X-ROUND GOLD towel rail 300 mm, matt gold XR400GB
Central warehouse
€54,82 excl. VAT
€66,33
RETRO3
€68,57
–13 %
X-ROUND GOLD toilet paper holder with cover, matt gold XR732GB
Central warehouse
€48,74 excl. VAT
€58,98
RETRO3
€27,35
–14 %
X-ROUND GOLD double hook, matt gold XR202GB
Dodání do 14 dní
€19,43 excl. VAT
€23,51
RETRO3
€26,94
–13 %
X-ROUND GOLD hook, matt gold XR205GB
Central warehouse
€19,16 excl. VAT
€23,18
RETRO3
€42,45
–14 %
X-ROUND GOLD spare toilet roll holder, matt gold XR701GB
Central warehouse
€30,16 excl. VAT
€36,49
RETRO3
€113,88
–14 %
X-ROUND GOLD double towel rail 600 mm, matt gold XR401GB
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Dodání do 14 dní
€80,93 excl. VAT
€97,92
RETRO3
€85,31
–14 %
X-ROUND GOLD towel holder 600 mm, matt gold XR404GB
Central warehouse
€60,62 excl. VAT
€73,35
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SAPHO X-ROUND GOLD - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Warranty: | 120 měsíců |
| Weight: | 0.28 kg |
| EAN: | 8590913128271 |
| Color: | Zlato mat |
| Length: | 95mm |
| Width: | 140mm |
| Series: | X-ROUND |
| Dimension: | 140x95x90 mm |
| Installation: | Lepení, Vrtání |
| Product depth: | 90mm mm |
| Face: | Kruhové |
| Packaging: | 1ks |
| Druh: | Držák toaletního papíru |
| Vybavení: | PVD povrchová úprava |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
Displayed in the showroom
RETRO3
€45,94
–20 %
Bemeta RETRO bronze: toilet paper holder without cover 14411112027
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
In stock
€30,37 excl. VAT
€36,75
Bemeta Retro toilet roll holder without cover bronze 144112027
RETRO3
€35,23
–20 %
Bemeta RETRO gold-chrome: Toilet paper holder without cover 144212028
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Within a week
€23,29 excl. VAT
€28,18
Displayed in the showroom
RETRO3
€31,15
–9 %
Bemeta KERA: Toilet paper holder without cover 144712027
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
In stock
€23,27 excl. VAT
€28,16
RETRO3
€51,60
–20 %
Bemeta SABLO: Toilet paper holder without cover 160112042
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€34,12 excl. VAT
€41,28
RETRO3
€40,41
–14 %
AIDA toilet paper holder without cover, chrome AI017
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€28,70 excl. VAT
€34,73
RETRO3
€20
–14 %
REBECCA toilet paper holder without cover, black CC017
The average product rating is 3,8 out of 5 stars.
Central warehouse
€14,20 excl. VAT
€17,18
Displayed in the showroom
RETRO3
€24,29
–13 %
NEVIS držák toaletního papíru bez krytu, chrom NV2413
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€17,27 excl. VAT
€20,90
RETRO3
€48,57
–14 %
PIRENEI toilet paper holder without cover, matt gold PI2488
Central warehouse
€34,51 excl. VAT
€41,76
RETRO3
€48,57
–14 %
PIRENEI toilet paper holder without cover, gold PI2487
Central warehouse
€34,51 excl. VAT
€41,76
RETRO3
€42,47
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá - lesklá COA0401Z
2-4 weeks
€28,79 excl. VAT
€34,83
RETRO3
€34,57
–17 %
Clamp Rav Colorado toilet paper holder without cover COA0401SM old brass
The average product rating is 4,4 out of 5 stars.
In stock
€23,43 excl. VAT
€28,35
RETRO3
€42,47
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0401ZRK
2-4 weeks
€28,79 excl. VAT
€34,83