SLEZÁK RAV NIL Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá - lesklá NLA0401Z
Code: NLA0401ZRelated products
RETRO3
€31,11
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Koupelnový doplněk Věšáček dvojitý Koupelnový doplněk, Zlatá - lesklá NLA0102Z
2-4 weeks
€21,08 excl. VAT
€25,51
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV NIL GOLD GLOSSY - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 0.33 kg |
| EAN: | 8595163597679 |
| Color: | PVD, Zlatá lesklá |
| Width: | 4,5, 4.5 cm |
| Series: | Nil |
| Product depth: | 9 mm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Material: | Mosaz |
| Váha brutto: | 0,33 |
| Výška: | 21, 21 cm |
| Celní kód: | 73249000 |
| Rozměr balení: | 9 x 21 x 4.5 cm |
| Typ produktu: | Koupelnový doplněk |
| Váha netto: | 0,26 |
Displayed in the showroom
RETRO3
€45,94
–20 %
Bemeta RETRO bronze: toilet paper holder without cover 14411112027
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
In stock
€30,37 excl. VAT
€36,75
Bemeta Retro toilet roll holder without cover bronze 144112027
RETRO3
€35,23
–20 %
Bemeta RETRO gold-chrome: Toilet paper holder without cover 144212028
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Within a week
€23,29 excl. VAT
€28,18
Displayed in the showroom
RETRO3
€31,15
–9 %
Bemeta KERA: Toilet paper holder without cover 144712027
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
In stock
€23,27 excl. VAT
€28,16
RETRO3
€51,60
–20 %
Bemeta SABLO: Toilet paper holder without cover 160112042
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€34,12 excl. VAT
€41,28
RETRO3
€40,41
–14 %
AIDA toilet paper holder without cover, chrome AI017
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€28,70 excl. VAT
€34,73
RETRO3
€20
–14 %
REBECCA toilet paper holder without cover, black CC017
The average product rating is 3,8 out of 5 stars.
Central warehouse
€14,20 excl. VAT
€17,18
Displayed in the showroom
RETRO3
€24,29
–13 %
NEVIS držák toaletního papíru bez krytu, chrom NV2413
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€17,27 excl. VAT
€20,90
RETRO3
€48,57
–14 %
PIRENEI toilet paper holder without cover, matt gold PI2488
Central warehouse
€34,51 excl. VAT
€41,76
RETRO3
€48,57
–14 %
PIRENEI toilet paper holder without cover, gold PI2487
Central warehouse
€34,51 excl. VAT
€41,76
RETRO3
€55,51
–13 %
X-ROUND GOLD toilet paper holder without cover, matt gold XR704GB
Central warehouse
€39,47 excl. VAT
€47,76
RETRO3
€42,47
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá - lesklá COA0401Z
2-4 weeks
€28,79 excl. VAT
€34,83
RETRO3
€34,57
–17 %
Clamp Rav Colorado toilet paper holder without cover COA0401SM old brass
The average product rating is 4,4 out of 5 stars.
In stock
€23,43 excl. VAT
€28,35
RETRO3
€42,47
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0401ZRK
2-4 weeks
€28,79 excl. VAT
€34,83
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.