AMBRA retro umyvadlová skříňka 60,6x82x34,5cm, mořený smrk AB6540
Code: AB6540Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO BATHROOM FURNITURE |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 13.5 kg |
| EAN: | 8590913135668 |
| Color: | Hnědá |
| Length: | 820mm |
| Width: | 606mm |
| Series: | AMBRA |
| Dimension: | 60,6x82x34,5 cm |
| Installation: | K postavení |
| Product depth: | 345mm mm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení neobsahuje: | Umyvadlo |
| Balení obsahuje: | Úchytka |
| Decor: | Mořený smrk |
| Material: | Masiv dřevo |
| Typ skříňky: | Dvířka |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Brands: | SAPHO |