ZARA 65 keramické umyvadlo nábytkové 64,5x46cm, bílá 10065
Code: 10065Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO BASINS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 15.95 kg |
| EAN: | 8590913872235 |
| Color: | Bílá |
| Width: | 645mm |
| Dimension: | 64,5x46 cm |
| Installation: | Do nábytku, Nástěnná-šrouby |
| Product depth: | 460mm mm |
| Face: | Půlkruh |
| 3D model: | ANO |
| Packaging: | 1ks |
| Material: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | 1 otvor |
| Přepad: | ANO |
| Typ umyvadla: | Nábytkové umyvadlo |
| Brands: | AQUALINE |