APE Switch Edge Stick Of Grey 1,5x30 Matt.
Code: 16002Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 0.12 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 15 mm |
| Series: | Ape Switch |
| Dimension: | 1.5 x 30 x 1 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Jiné, Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A035832 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |