BEBÉ pedestal basin mixer, bronze BB018/18
Code: BB018/18Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | BEBÉ BRONZE RETRO LEVER TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 3.063 kg |
| EAN: | 8590913936272 |
| Color: | Bronz |
| Length: | 60mm |
| Width: | 170mm |
| Series: | BEBÉ |
| Installation: | Podomítková |
| Control: | Páka |
| Product depth: | 178mm mm |
| Face: | Design |
| Typ kartuše: | 35mm |
| 3D model: | ANO |
| Packaging: | 1ks |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |