BEBÉ concealed shower mixer, 1 outlet, bronze BB041/18
Code: BB041/18Related products
RETRO3
FREEFREE
€277,14
–14 %
ANTEA shower head, diameter 200mm, bronze SOF2006
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€196,97 excl. VAT
€238,33
RETRO3
€187,35
–14 %
Shower arm 350mm, bronze BR356
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€133,14 excl. VAT
€161,10
RETRO3
€31,02
–13 %
Shower outlet, 50mm diameter, bronze 9816
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€22,06 excl. VAT
€26,69
Retro shower outlet for basin mixer bronze
RETRO3
€44,49
–14 %
Swivel shower holder, bronze SUP26
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
Central warehouse
€31,60 excl. VAT
€38,24
Retro rotating shower holder bronze
RETRO3
€56,73
–14 %
ANTEA hand shower, 180mm, brass/bronze DOC26
The average product rating is 4,2 out of 5 stars.
Central warehouse
€40,31 excl. VAT
€48,78
Retro Hand Shower Head Bronze
RETRO3
€142,45
–14 %
ANTEA shower rod, sliding holder, 670mm, bronze SAL0036
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€101,23 excl. VAT
€122,49
RETRO3
FREEFREE
€1 562,86
–14 %
BEBÉ bath mixer for floor connection, bronze BB021/18
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání za 3-4 měsíce
€1 110,78 excl. VAT
€1 344,04
RETRO3
FREEFREE
€542,45
–43 %
BEBÉ pedestal basin mixer, bronze BB018/18
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€252,65 excl. VAT
€305,71
RETRO3
€395,51
–48 %
BEBÉ floorstanding bidet mixer without spout, bronze BB003/18
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€168,32 excl. VAT
€203,67
RETRO3
€395,51
–14 %
BEBÉ wall-mounted shower mixer, bronze BB011/18
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání za 3-4 měsíce
€281,09 excl. VAT
€340,12
RETRO3
FREEFREE
€571,02
–46 %
BEBÉ basin mixer with high mixer tap without spout, extended spout, bronze BB007/18
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€252,65 excl. VAT
€305,71
RETRO3
€366,94
–14 %
BEBÉ concealed shower mixer, 2 outlets, bronze BB042/18
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání za 3-4 měsíce
€260,79 excl. VAT
€315,55
RETRO3
€391,43
–14 %
BEBÉ floorstanding basin mixer without spout, bronze BB002/18
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání za 3-4 měsíce
€278,19 excl. VAT
€336,61
RETRO3
FREEFREE
€562,86
–14 %
BEBÉ wall-mounted bath mixer, bronze BB010/18
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání za 3-4 měsíce
€400,03 excl. VAT
€484,04
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | BEBÉ BRONZE RETRO LEVER TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 1.296 kg |
| EAN: | 8590913936319 |
| Color: | Bronz |
| Length: | 156mm |
| Width: | 106mm |
| Series: | BEBÉ |
| Installation: | Podomítková |
| Control: | Páka |
| Face: | Design |
| Typ kartuše: | 35mm |
| 3D model: | ANO |
| Packaging: | 1ks |
| Ostatní: | Jednocestné |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
RETRO3
€203,67
–14 %
BEBÉ concealed shower mixer, 1 outlet, chrome BB041
Na objednávku, dodání za 3-4 měsíce
€144,74 excl. VAT
€175,14
RETRO3
€366,94
–14 %
BEBÉ concealed shower mixer, 1 outlet, gold BB041/17
Na objednávku, dodání za 3-4 měsíce
€260,79 excl. VAT
€315,55