Swivel shower holder, bronze SUP26
Code: SUP26Related products
RETRO3
€56,73
–14 %
ANTEA hand shower, 180mm, brass/bronze DOC26
The average product rating is 4,2 out of 5 stars.
Central warehouse
€40,31 excl. VAT
€48,78
Retro Hand Shower Head Bronze
RETRO3
€81,22
–14 %
EPOCA hand shower, 210mm, brass/bronze DOC106
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€57,72 excl. VAT
€69,84
RETRO3
€36,33
–14 %
POWERFLEX braided shower hose, 150cm, dark bronze FLE10BRO
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€25,80 excl. VAT
€31,22
Retro shower hose 150cm bronze
RETRO3
FREEFREE
€277,14
–14 %
ANTEA shower head, diameter 200mm, bronze SOF2006
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€196,97 excl. VAT
€238,33
RETRO3
FREEFREE
€407,76
–14 %
ANTEA shower head, diameter 300mm, bronze SOF3006
The average product rating is 2,6 out of 5 stars.
Central warehouse
€289,79 excl. VAT
€350,65
RETRO3
€187,35
–14 %
Shower arm 350mm, bronze BR356
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€133,14 excl. VAT
€161,10
RETRO3
€122,04
–14 %
Wall mounted shower with swivel joint, bronze 9046
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€86,73 excl. VAT
€104,94
RETRO3
€142,45
–14 %
ANTEA shower rod, sliding holder, 670mm, bronze SAL0036
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€101,23 excl. VAT
€122,49
RETRO3
€31,02
–13 %
Shower outlet, 50mm diameter, bronze 9816
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€22,06 excl. VAT
€26,69
Retro shower outlet for basin mixer bronze
RETRO3
€171,02
–14 %
ANTEA wall mounted shower mixer, bronze 3866
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€121,54 excl. VAT
€147,06
ANTEA wall mounted retro shower mixer in bronze
RETRO3
€220
–14 %
ANTEA concealed switch, bronze DEVIN26
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€156,35 excl. VAT
€189,18
RETRO3
€220
–14 %
ANTEA pedestal switch, lever, bronze DEVIN106
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€156,35 excl. VAT
€189,18
RETRO3
€191,43
–14 %
KIRKÉ wall-mounted bath mixer, bronze KI10B
Central warehouse
€136,04 excl. VAT
€164,61
RETRO3
€211,84
–14 %
KIRKÉ WHITE wall-mounted bath mixer, white lever, bronze KI10BB
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€150,55 excl. VAT
€182,16
RETRO3
FREEFREE
€301,63
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL wall-mounted bath mixer, lever crystal, bronze KI10KB
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€214,37 excl. VAT
€259,39
RETRO3
€228,16
–46 %
KIRKÉ CRYSTAL wall-mounted shower mixer, lever crystal, bronze KI11KB
Central warehouse
€100,86 excl. VAT
€122,04
Product detailed description
Hand shower holder swivel.
Material: brass.
Surface finish: bronze.
Additional parameters
| Category: | RETRO HAND SHOWERS, HOSES, HOLDERS |
|---|---|
| Weight: | 0.031 kg |
| EAN: | 8590913860430 |
| Color: | Bronz |
| Length: | 65mm |
| Width: | 65mm |
| Installation: | Nástěnná |
| Product depth: | 99mm mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Ostatní: | Otočné ramínko |
| Průměr_Ø: | 65mm |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
RETRO3
€44,49
–14 %
Swivel shower holder, nickel SUP28
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€31,60 excl. VAT
€38,24