KIRKÉ CRYSTAL wall-mounted shower mixer, lever crystal, bronze KI11KB
Code: KI11KBRelated products
RETRO3
€252,65
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL standing bidet mixer with spout, lever crystal, bronze KI03KB
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€179,56 excl. VAT
€217,27
RETRO3
FREEFREE
€301,63
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL wall-mounted bath mixer, lever crystal, bronze KI10KB
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€214,37 excl. VAT
€259,39
RETRO3
FREEFREE
€330,20
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL pedestal sink mixer, lever crystal, bronze KI14KB
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€234,68 excl. VAT
€283,96
RETRO3
€252,65
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL wall mounted mixer, lever crystal, bronze KI15KB
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€179,56 excl. VAT
€217,27
RETRO3
€154,69
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL concealed shower mixer, 1 outlet, lever crystal, bronze KI41KB
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€109,93 excl. VAT
€133,02
RETRO3
€248,57
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL concealed shower mixer, 2 outlets, lever crystal, bronze KI42KB
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€176,66 excl. VAT
€213,76
RETRO3
€36,33
–14 %
POWERFLEX braided shower hose, 150cm, dark bronze FLE10BRO
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€25,80 excl. VAT
€31,22
Retro shower hose 150cm bronze
RETRO3
€56,73
–14 %
ANTEA hand shower, 180mm, brass/bronze DOC26
The average product rating is 4,2 out of 5 stars.
Central warehouse
€40,31 excl. VAT
€48,78
Retro Hand Shower Head Bronze
RETRO3
€81,22
–14 %
EPOCA hand shower, 210mm, brass/bronze DOC106
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€57,72 excl. VAT
€69,84
RETRO3
€44,49
–14 %
Swivel shower holder, bronze SUP26
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
Central warehouse
€31,60 excl. VAT
€38,24
Retro rotating shower holder bronze
Product detailed description
| Color | | Installation | Wall mounted | Control Type | Lever | Dimensions | 135 mm height | Shape | | Warranty | 72 months | Weight per mj | 1, 398 kg | EAN | 8590913864490 | |
|---|
Wall mounted lever shower mixer
- bronze body with lever with Swarovski crystal
- water inlet spacing 150 mm
- package does not include hand shower and hose
Additional parameters
| Category: | RETRO SHOWER TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 1.88 kg |
| EAN: | 8590913864490 |
| Color: | Bronz |
| Length: | 135mm |
| Series: | KIRKÉ CRYSTAL |
| Installation: | Nástěnná 150 mm |
| Control: | Páka |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 160mm mm |
| Face: | Retro |
| Typ kartuše: | 42mm |
| Packaging: | 1ks |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
RETRO3
€134,29
–14 %
KIRKÉ WHITE wall-mounted shower mixer, white lever, chrome KI11BC
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€95,43 excl. VAT
€115,47
RETRO3
€142,45
–14 %
KIRKÉ wall mounted shower mixer, bronze KI11B
Central warehouse
€101,23 excl. VAT
€122,49
RETRO3
€162,86
–14 %
KIRKÉ WHITE wall mounted shower mixer, white lever, bronze KI11BB
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€115,74 excl. VAT
€140,04
RETRO3
€109,80
–14 %
KIRKÉ wall-mounted shower mixer, chrome KI11C
Central warehouse
€78,02 excl. VAT
€94,41
RETRO3
€187,35
–14 %
KIRKÉ wall mounted shower mixer, gold KI11Z
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€133,14 excl. VAT
€161,10