KIRKÉ CRYSTAL concealed shower mixer, 2 outlets, lever crystal, bronze KI42KB
Code: KI42KBRelated products
RETRO3
€252,65
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL standing bidet mixer with spout, lever crystal, bronze KI03KB
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€179,56 excl. VAT
€217,27
RETRO3
FREEFREE
€301,63
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL wall-mounted bath mixer, lever crystal, bronze KI10KB
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€214,37 excl. VAT
€259,39
RETRO3
€228,16
–46 %
KIRKÉ CRYSTAL wall-mounted shower mixer, lever crystal, bronze KI11KB
Central warehouse
€100,86 excl. VAT
€122,04
RETRO3
FREEFREE
€330,20
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL pedestal sink mixer, lever crystal, bronze KI14KB
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€234,68 excl. VAT
€283,96
RETRO3
€252,65
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL wall mounted mixer, lever crystal, bronze KI15KB
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€179,56 excl. VAT
€217,27
RETRO3
€154,69
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL concealed shower mixer, 1 outlet, lever crystal, bronze KI41KB
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€109,93 excl. VAT
€133,02
RETRO3
€256,73
–14 %
ANTEA concealed shower mixer, 2 outlets, chrome/gold SET305-102
Central warehouse
€182,46 excl. VAT
€220,78
RETRO3
€840,41
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, zlato mat UT045G
Central warehouse
€597,30 excl. VAT
€722,73
RETRO3
€105,71
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 1 outlet, chrome KI41C
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€75,12 excl. VAT
€90,90
RETRO3
€236,57
–18 %
SLEZÁK RAV LABE - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá - lesklá L586KZ
2-4 weeks
€160,32 excl. VAT
€193,99
RETRO3
FREEFREE
€375,10
–14 %
VIENNA concealed shower mixer, 2 outlets, chrome VO042
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€266,59 excl. VAT
€322,57
Product detailed description
| Barva | |
|---|---|
| Materiál | Materiál |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Druh přepínače | Tlakový |
| Rozměry | 190 mm |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Dvoucestné |
| Záruka | 72 měsíců |
| Hmotnost za mj | 1,404 kg |
| EAN | 8590913864551 |
Podomítková baterie nabízí designově čisté řešení sprchového koutu. Je také doporučena do menších prostor. Její malá hloubka neomezuje pohyb osob ve sprchovém koutu.
- podomítková páková sprchová baterie s integrovaným přepínačem pro 2 výstupy
- bronzové tělo s páčkou s krystalem Swarovski
- možnost napojení např. ruční a hlavní sprchy, nebo hlavní sprchy a nástěnných spršek
- bez instalačního tělesa, tělo baterie se napevno zabuduje do zdi
- balení neobsahuje ruční sprchu a hadici
Výměnu karty provedete po sejmutí páčky.
Additional parameters
| Category: | RETRO CONCEALED TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 1.46 kg |
| EAN: | 8590913864551 |
| Color: | Bronz |
| Length: | 190mm |
| Width: | 120mm |
| Series: | KIRKÉ CRYSTAL |
| Installation: | Podomítková |
| Control: | Páka |
| Style: | Retro |
| Face: | Retro |
| Typ kartuše: | 42mm |
| Packaging: | 1ks |
| Druh přepínače na sprchu: | Tlakový |
| Ostatní: | Dvoucestné |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
RETRO3
€183,27
–14 %
KIRKÉ WHITE concealed shower mixer, 2 outlets, white lever, bronze KI42BB
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€130,24 excl. VAT
€157,59
RETRO3
€162,86
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 2 outlets, bronze KI42B
Central warehouse
€115,74 excl. VAT
€140,04
RETRO3
€138,37
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 2 outlets, chrome KI42C
Central warehouse
€98,33 excl. VAT
€118,98
RETRO3
€203,67
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 2 outlets, gold KI42Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€144,74 excl. VAT
€175,14