ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042VG
Code: UT042VGRelated products
RETRO3
FREEFREE
€2 002,38
–20 %
Tres Clasic concealed thermostatic shower set brass 24235202LV
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€1 323,88 excl. VAT
€1 601,90
RETRO3
€203,67
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 2 outlets, gold KI42Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€144,74 excl. VAT
€175,14
RETRO3
FREEFREE
€2 313,52
–25 %
Tres Clasic concealed thermostatic shower set matt brass 24235202LM
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€1 434 excl. VAT
€1 735,14
RETRO3
€228,16
–50 %
SPY concealed shower mixer, 1 outlet, gold PY41/17
Central warehouse
€94,12 excl. VAT
€113,88
RETRO3
€571,02
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT043G
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€405,83 excl. VAT
€491,06
RETRO3
FREEFREE
€375,10
–14 %
VIENNA concealed shower mixer, 2 outlets, chrome VO042
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€266,59 excl. VAT
€322,57
RETRO3
FREEFREE
€330,20
–14 %
ANTEA concealed shower mixer, 2 outlets, bronze SET305-106
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€234,68 excl. VAT
€283,96
RETRO3
€224,08
–14 %
KIRKÉ WHITE concealed shower mixer, 2 outlets, white lever, gold KI42BZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€159,25 excl. VAT
€192,69
RETRO3
€167,92
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Zlatá Růžová - lesklá NL283LZRL
2-4 weeks
€113,79 excl. VAT
€137,69
RETRO3
€116,06
–18 %
SLEZÁK RAV LABE - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Chrom L583L
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€78,65 excl. VAT
€95,17
RETRO3
FREEFREE
€2 313,52
–25 %
Tres Clasic concealed thermostatic shower set steel 24235202AC
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€1 434 excl. VAT
€1 735,14
RETRO3
€550,61
–10 %
Olsen Spa Podomítkový 4-otvorový vanový set VEO zlatá lesklá BABWV4PJZ
Naskladnění do 4 týdnů od objednání
€409,55 excl. VAT
€495,55
RETRO3
€300,82
–14 %
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042TG
Central warehouse
€213,79 excl. VAT
€258,69
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO CONCEALED TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 2.882 kg |
| EAN: | 8590913993329 |
| Color: | Zlato mat |
| Length: | 180mm |
| Width: | 180mm |
| Series: | ULTRASAN |
| Installation: | Podomítková |
| Control: | Páka |
| Face: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Packaging: | 2ks |
| Ostatní: | Dvoucestné |
| Přepínač na sprchu: | Tlakový |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |