KIRKÉ CRYSTAL pedestal shower mixer, 1 outlet, lever crystal, gold KI41KZ
Code: KI41KZRelated products
RETRO3
FREEFREE
€277,14
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL pedestal basin mixer with spout, lever crystal, gold KI02KZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€196,97 excl. VAT
€238,33
RETRO3
FREEFREE
€285,31
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL standing bidet mixer with spout, lever crystal, gold KI03KZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€202,77 excl. VAT
€245,35
RETRO3
FREEFREE
€317,96
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL wall mounted bath mixer, lever crystal, gold KI10KZ
Central warehouse
€225,98 excl. VAT
€273,43
RETRO3
€248,57
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL wall-mounted shower mixer, lever crystal, gold KI11KZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€176,66 excl. VAT
€213,76
RETRO3
FREEFREE
€358,78
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL pedestal sink mixer, lever crystal, gold KI14KZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€254,98 excl. VAT
€308,53
RETRO3
FREEFREE
€301,63
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL wall mounted mixer, lever crystal, gold KI15KZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€214,37 excl. VAT
€259,39
RETRO3
FREEFREE
€273,06
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL concealed shower mixer, 2 outlets, lever crystal, gold KI42KZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€194,07 excl. VAT
€234,82
RETRO3
€116,06
–18 %
SLEZÁK RAV LABE - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Chrom L583L
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€78,65 excl. VAT
€95,17
RETRO3
€221,75
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá - lesklá NL286KZ
2-4 weeks
€150,28 excl. VAT
€181,84
RETRO3
€538,37
–20 %
CUBEMIX podomítkový sprchový set s pákovou baterií, 2 výstupy, posuvný držák sprchy, zlato mat CM042GB-02
Na objednávku, dodání za 3-4 měsíce
€352,91 excl. VAT
€427,02
RETRO3
€840,41
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, zlato mat UT045G
Central warehouse
€597,30 excl. VAT
€722,73
RETRO3
€252,65
–14 %
ANTEA concealed shower mixer, 2 outlets, chrome SET305-101
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€179,56 excl. VAT
€217,27
RETRO3
€846,53
–14 %
ULTRASAN podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, zlato mat UT045VG
Central warehouse
€601,65 excl. VAT
€728
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO CONCEALED TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 0.92 kg |
| EAN: | 8590913864537 |
| Color: | Zlato |
| Length: | 117mm |
| Width: | 117mm |
| Series: | KIRKÉ CRYSTAL |
| Installation: | Podomítková |
| Control: | Páka |
| Style: | Retro |
| Face: | Retro |
| Typ kartuše: | 42mm |
| Packaging: | 1ks |
| Ostatní: | Jednocestné |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
RETRO3
€105,71
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 1 outlet, chrome KI41C
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€75,12 excl. VAT
€90,90
RETRO3
€122,04
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 1 outlet, bronze KI41B
Central warehouse
€86,73 excl. VAT
€104,94
RETRO3
€122,04
–14 %
KIRKÉ WHITE pedestal shower mixer, 1 outlet, white lever, chrome KI41BC
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
Central warehouse
€86,73 excl. VAT
€104,94
RETRO3
€142,45
–14 %
KIRKÉ WHITE concealed shower mixer, 1 outlet, white lever, bronze KI41BB
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€101,23 excl. VAT
€122,49
RETRO3
€158,78
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 1 outlet, gold KI41Z
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€112,83 excl. VAT
€136,53