KIRKÉ CRYSTAL concealed shower mixer, 2 outlets, lever crystal, gold KI42KZ
Code: KI42KZRelated products
RETRO3
FREEFREE
€277,14
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL pedestal basin mixer with spout, lever crystal, gold KI02KZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€196,97 excl. VAT
€238,33
RETRO3
FREEFREE
€285,31
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL standing bidet mixer with spout, lever crystal, gold KI03KZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€202,77 excl. VAT
€245,35
RETRO3
FREEFREE
€317,96
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL wall mounted bath mixer, lever crystal, gold KI10KZ
Central warehouse
€225,98 excl. VAT
€273,43
RETRO3
€248,57
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL wall-mounted shower mixer, lever crystal, gold KI11KZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€176,66 excl. VAT
€213,76
RETRO3
FREEFREE
€358,78
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL pedestal sink mixer, lever crystal, gold KI14KZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€254,98 excl. VAT
€308,53
RETRO3
FREEFREE
€301,63
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL wall mounted mixer, lever crystal, gold KI15KZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€214,37 excl. VAT
€259,39
RETRO3
€220
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL pedestal shower mixer, 1 outlet, lever crystal, gold KI41KZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€156,35 excl. VAT
€189,18
RETRO3
€571,02
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT043G
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€405,83 excl. VAT
€491,06
RETRO3
€185,31
–14 %
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato mat UT041VG
Central warehouse
€131,69 excl. VAT
€159,35
RETRO3
€289,39
–10 %
Olsen Spa Podomítkový sprchový/vanový set VEO II zlatá lesklá BABWVSPJZLII
Naskladnění do 2 týdnů od objednání
€215,25 excl. VAT
€260,45
RETRO3
€158,78
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 1 outlet, gold KI41Z
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€112,83 excl. VAT
€136,53
RETRO3
FREEFREE
€2 313,52
–25 %
Tres Clasic concealed thermostatic shower set matt brass 24235202LM
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€1 434 excl. VAT
€1 735,14
RETRO3
€300,82
–14 %
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042TG
Central warehouse
€213,79 excl. VAT
€258,69
RETRO3
€620
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT044G
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€440,64 excl. VAT
€533,18
RETRO3
€577,14
–14 %
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT043VG
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€410,19 excl. VAT
€496,33
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO CONCEALED TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 1.46 kg |
| EAN: | 8590913864568 |
| Color: | Zlato |
| Length: | 190mm |
| Width: | 120mm |
| Series: | KIRKÉ CRYSTAL |
| Installation: | Podomítková |
| Control: | Páka |
| Style: | Retro |
| Face: | Retro |
| Typ kartuše: | 42mm |
| Packaging: | 1ks |
| Druh přepínače na sprchu: | Tlakový |
| Ostatní: | Dvoucestné |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
RETRO3
€183,27
–14 %
KIRKÉ WHITE concealed shower mixer, 2 outlets, white lever, bronze KI42BB
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€130,24 excl. VAT
€157,59
RETRO3
€162,86
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 2 outlets, bronze KI42B
Central warehouse
€115,74 excl. VAT
€140,04
RETRO3
€138,37
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 2 outlets, chrome KI42C
Central warehouse
€98,33 excl. VAT
€118,98
RETRO3
€203,67
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 2 outlets, gold KI42Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€144,74 excl. VAT
€175,14