ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato mat UT041VG
Code: UT041VGRelated products
RETRO3
€424,08
–10 %
Olsen Spa Podomítkový 3-otvorový vanový set VEO zlatá broušená BABWVSPBZ
Naskladnění do 4 týdnů od objednání
€315,43 excl. VAT
€381,67
RETRO3
€154,69
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL concealed shower mixer, 1 outlet, lever crystal, bronze KI41KB
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€109,93 excl. VAT
€133,02
RETRO3
€134,29
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL concealed shower mixer, 1 outlet, lever crystal, chrome KI41KC
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€95,43 excl. VAT
€115,47
RETRO3
FREEFREE
€273,06
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL concealed shower mixer, 2 outlets, lever crystal, gold KI42KZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€194,07 excl. VAT
€234,82
RETRO3
€182,45
–14 %
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato mat UT041TG
Central warehouse
€129,67 excl. VAT
€156,90
RETRO3
€465,31
–14 %
CUBEMIX podomítkový sprchový set s pákovou baterií, 2 výstupy, vyústění, zlato mat CM042GB-01
Na objednávku, dodání za 3-4 měsíce
€330,71 excl. VAT
€400,16
RETRO3
FREEFREE
€2 002,38
–20 %
Tres Clasic concealed thermostatic shower set brass 24235202LV
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€1 323,88 excl. VAT
€1 601,90
RETRO3
€626,12
–14 %
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT044VG
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€445 excl. VAT
€538,45
RETRO3
€300,82
–14 %
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042TG
Central warehouse
€213,79 excl. VAT
€258,69
RETRO3
€620
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT044G
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€440,64 excl. VAT
€533,18
RETRO3
€297,55
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042G
Central warehouse
€211,47 excl. VAT
€255,88
RETRO3
FREEFREE
€330,20
–14 %
ANTEA concealed shower mixer, 2 outlets, nickel SET305-108
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€234,68 excl. VAT
€283,96
RETRO3
€303,67
–14 %
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042VG
Central warehouse
€215,82 excl. VAT
€261,14
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO CONCEALED TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 0.917 kg |
| EAN: | 8590913993312 |
| Color: | Zlato mat |
| Length: | 70mm |
| Width: | 70mm |
| Series: | ULTRASAN |
| Installation: | Podomítková |
| Control: | Páka |
| Face: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Packaging: | 2ks |
| Ostatní: | Jednocestné |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |