DREAMART concealed shower mixer, 1 outlet, chrome DA041
Code: DA041Related products
RETRO3
€81,22
–14 %
DREAMART wall-mounted spout, chrome DA049
Central warehouse
€57,72 excl. VAT
€69,84
RETRO3
€101,63
–14 %
Shower arm 350 mm, chrome, L-shape BR351
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€72,22 excl. VAT
€87,39
RETRO3
€146,53
–14 %
DREAMART overhead shower, diameter 208mm, stainless steel gloss SOF2000
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€104,13 excl. VAT
€126
RETRO3
€13,06
–14 %
LUX braided shower hose, extendable 150-180cm, chrome FSACC293
Central warehouse
€9,27 excl. VAT
€11,22
RETRO3
€232,24
–14 %
DREAMART concealed basin mixer, chrome DA004
Central warehouse
€165,05 excl. VAT
€199,71
RETRO3
€173,47
–14 %
DREAMART pedestal basin mixer without spout, chrome DA002
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€123,29 excl. VAT
€149,18
RETRO3
€142,45
–14 %
DREAMART wall-mounted shower mixer, chrome DA011
Central warehouse
€101,23 excl. VAT
€122,49
RETRO3
€183,27
–14 %
DREAMART wall-mounted bath mixer, chrome DA010
Central warehouse
€130,24 excl. VAT
€157,59
RETRO3
€252,65
–14 %
ANTEA concealed shower mixer, 2 outlets, chrome SET305-101
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€179,56 excl. VAT
€217,27
RETRO3
€620
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT044G
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€440,64 excl. VAT
€533,18
RETRO3
€187,35
–14 %
DREAMART concealed shower mixer, 2 outlets, chrome DA042
Central warehouse
€133,14 excl. VAT
€161,10
RETRO3
FREEFREE
€375,10
–14 %
VIENNA concealed shower mixer, 2 outlets, chrome VO042
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€266,59 excl. VAT
€322,57
RETRO3
FREEFREE
€526,12
–14 %
VIENNA concealed shower mixer, 2 outlets, bronze VO042BR
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Central warehouse
€373,93 excl. VAT
€452,45
RETRO3
€158,78
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 1 outlet, gold KI41Z
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€112,83 excl. VAT
€136,53
RETRO3
€154,69
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL concealed shower mixer, 1 outlet, lever crystal, bronze KI41KB
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€109,93 excl. VAT
€133,02
Product detailed description
- Installation Undermount
- Dimensions 130x180 mm
- Color Chrome
- Material Brass
- Control Type Lever
- Retro shape
- Single lever faucet
- Single lever shower mixer
- 1 outlet
- Possibility to connect e.g.
- Without installation body
- the body of the faucet is fixed into the wall
Additional parameters
| Category: | RETRO CONCEALED TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 1.181 kg |
| EAN: | 8590913863066 |
| Color: | Chrom |
| Length: | 180mm |
| Width: | 130mm |
| Series: | Dreamart |
| Installation: | Podomítková |
| Control: | Páka |
| Face: | Design |
| Typ kartuše: | 35mm |
| Packaging: | 1ks |
| Ostatní: | Jednocestné |
| Průtok (3 bar): | 7.6l/min |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
RETRO3
€203,67
–14 %
BEBÉ concealed shower mixer, 1 outlet, chrome BB041
Na objednávku, dodání za 3-4 měsíce
€144,74 excl. VAT
€175,14