ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042TG
Code: UT042TGRelated products
RETRO3
€220
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL pedestal shower mixer, 1 outlet, lever crystal, gold KI41KZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€156,35 excl. VAT
€189,18
RETRO3
€145,20
–18 %
SLEZÁK RAV LABE - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Chrom L086K
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€98,40 excl. VAT
€119,06
RETRO3
€158,78
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 1 outlet, gold KI41Z
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€112,83 excl. VAT
€136,53
RETRO3
€550,61
–10 %
Olsen Spa Podomítkový 4-otvorový vanový set VEO zlatá lesklá BABWV4PJZ
Naskladnění do 4 týdnů od objednání
€409,55 excl. VAT
€495,55
RETRO3
€236,57
–18 %
SLEZÁK RAV LABE - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá - lesklá L586KZ
2-4 weeks
€160,32 excl. VAT
€193,99
RETRO3
FREEFREE
€2 313,52
–25 %
Tres Clasic concealed thermostatic shower set steel 24235202AC
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€1 434 excl. VAT
€1 735,14
RETRO3
€199,59
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL concealed shower mixer, 2 outlets, lever crystal, chrome KI42KC
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€141,84 excl. VAT
€171,63
RETRO3
€138,37
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 2 outlets, chrome KI42C
Central warehouse
€98,33 excl. VAT
€118,98
RETRO3
€203,67
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 2 outlets, gold KI42Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€144,74 excl. VAT
€175,14
RETRO3
€179,18
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato mat UT041G
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€127,34 excl. VAT
€154,08
RETRO3
€626,12
–14 %
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT044VG
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€445 excl. VAT
€538,45
RETRO3
€105,71
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 1 outlet, chrome KI41C
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€75,12 excl. VAT
€90,90
RETRO3
€167,92
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Zlatá - kartáčovaná NL283LZK
2-4 weeks
€113,79 excl. VAT
€137,69
RETRO3
€217,80
–18 %
SLEZÁK RAV LABE - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá - lesklá L086KZ
2-4 weeks
€147,60 excl. VAT
€178,60
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO CONCEALED TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 2.917 kg |
| EAN: | 8590913989926 |
| Color: | Zlato mat |
| Length: | 180mm |
| Width: | 180mm |
| Series: | ULTRATAP |
| Installation: | Podomítková |
| Control: | Páka |
| Face: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Packaging: | 2ks |
| Ostatní: | Dvoucestné |
| Přepínač na sprchu: | Tlakový |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |