ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT044G
Code: UT044GRelated products
RETRO3
€623,27
–14 %
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT044TG
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€442,98 excl. VAT
€536
RETRO3
FREEFREE
€2 313,52
–25 %
Tres Clasic concealed thermostatic shower set matt brass 24235202LM
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€1 434 excl. VAT
€1 735,14
RETRO3
FREEFREE
€273,06
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL concealed shower mixer, 2 outlets, lever crystal, gold KI42KZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€194,07 excl. VAT
€234,82
RETRO3
FREEFREE
€3 582,98
–25 %
Tres Clasic concealed thermostatic shower set gold 24235202OR
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€2 220,86 excl. VAT
€2 687,24
RETRO3
€179,18
–14 %
KIRKÉ WHITE wall-mounted shower mixer, 1 outlet, white lever, gold KI41BZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€127,34 excl. VAT
€154,08
RETRO3
€145,20
–18 %
SLEZÁK RAV LABE - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Chrom L086K
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€98,40 excl. VAT
€119,06
RETRO3
€158,78
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 1 outlet, gold KI41Z
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€112,83 excl. VAT
€136,53
RETRO3
FREEFREE
€2 002,38
–20 %
Tres Clasic concealed thermostatic shower set brass 24235202LV
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€1 323,88 excl. VAT
€1 601,90
RETRO3
FREEFREE
€375,10
–14 %
VIENNA concealed shower mixer, 2 outlets, chrome VO042
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€266,59 excl. VAT
€322,57
RETRO3
€134,29
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL concealed shower mixer, 1 outlet, lever crystal, chrome KI41KC
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€95,43 excl. VAT
€115,47
RETRO3
FREEFREE
€526,12
–14 %
VIENNA concealed shower mixer, 2 outlets, bronze VO042BR
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Central warehouse
€373,93 excl. VAT
€452,45
RETRO3
€256,73
–14 %
ANTEA concealed shower mixer, 2 outlets, chrome/gold SET305-102
Central warehouse
€182,46 excl. VAT
€220,78
RETRO3
€311,14
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem, Zlatá - lesklá NL287.3Z
2-4 weeks
€210,86 excl. VAT
€255,14
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO CONCEALED TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 3.142 kg |
| EAN: | 8590913988585 |
| Color: | Zlato mat |
| Length: | 190mm |
| Width: | 190mm |
| Series: | ULTRAMIX |
| Installation: | Podomítková |
| Control: | Páka |
| Face: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Packaging: | 3ks |
| Ostatní: | Třícestné |
| Přepínač na sprchu: | Otočný |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |