ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT044TG
Code: UT044TGRelated products
RETRO3
€105,71
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 1 outlet, chrome KI41C
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€75,12 excl. VAT
€90,90
RETRO3
€179,18
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato mat UT041G
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€127,34 excl. VAT
€154,08
RETRO3
FREEFREE
€2 313,52
–25 %
Tres Clasic concealed thermostatic shower set steel 24235202AC
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€1 434 excl. VAT
€1 735,14
RETRO3
FREEFREE
€330,20
–14 %
ANTEA concealed shower mixer, 2 outlets, bronze SET305-106
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€234,68 excl. VAT
€283,96
RETRO3
€228,16
–50 %
SPY concealed shower mixer, 1 outlet, gold PY41/17
Central warehouse
€94,12 excl. VAT
€113,88
RETRO3
€289,39
–10 %
Olsen Spa Podomítkový sprchový/vanový set VEO II zlatá broušená BABWVSPBZLII
Naskladnění do 2 týdnů od objednání
€215,25 excl. VAT
€260,45
RETRO3
€300,82
–14 %
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042TG
Central warehouse
€213,79 excl. VAT
€258,69
RETRO3
€187,35
–14 %
DREAMART concealed shower mixer, 2 outlets, chrome DA042
Central warehouse
€133,14 excl. VAT
€161,10
RETRO3
€199,59
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL concealed shower mixer, 2 outlets, lever crystal, chrome KI42KC
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€141,84 excl. VAT
€171,63
RETRO3
€424,08
–10 %
Olsen Spa Podomítkový 3-otvorový vanový set VEO zlatá broušená BABWVSPBZ
Naskladnění do 4 týdnů od objednání
€315,43 excl. VAT
€381,67
RETRO3
FREEFREE
€366,94
–14 %
ANTEA concealed shower mixer, 2 outlets, gold SET305-105
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€260,79 excl. VAT
€315,55
RETRO3
€574,29
–14 %
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT043TG
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€408,17 excl. VAT
€493,88
RETRO3
€297,55
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042G
Central warehouse
€211,47 excl. VAT
€255,88
RETRO3
€167,92
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Zlatá - kartáčovaná NL283LZK
2-4 weeks
€113,79 excl. VAT
€137,69
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO CONCEALED TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 3.177 kg |
| EAN: | 8590913989940 |
| Color: | Zlato mat |
| Length: | 190mm |
| Width: | 190mm |
| Series: | ULTRATAP |
| Installation: | Podomítková |
| Control: | Páka |
| Face: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Packaging: | 3ks |
| Ostatní: | Třícestné |
| Přepínač na sprchu: | Otočný |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |