KIRKÉ CRYSTAL concealed shower mixer, 2 outlets, lever crystal, chrome KI42KC
Code: KI42KCRelated products
RETRO3
€232,24
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL pedestal bidet mixer with spout, lever crystal, chrome KI03KC
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€165,05 excl. VAT
€199,71
RETRO3
€228,16
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL wall mounted bath mixer, lever crystal, chrome KI10KC
Central warehouse
€162,15 excl. VAT
€196,20
RETRO3
€220
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL wall-mounted shower mixer, lever crystal, chrome KI11KC
Central warehouse
€156,35 excl. VAT
€189,18
RETRO3
€264,90
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL floorstanding sink mixer, lever crystal, chrome KI14KC
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€188,26 excl. VAT
€227,80
RETRO3
€232,24
–50 %
KIRKÉ CRYSTAL wall mounted mixer, lever crystal, chrome KI15KC
Central warehouse
€94,12 excl. VAT
€113,88
RETRO3
€134,29
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL concealed shower mixer, 1 outlet, lever crystal, chrome KI41KC
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€95,43 excl. VAT
€115,47
RETRO3
€105,71
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 1 outlet, chrome KI41C
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€75,12 excl. VAT
€90,90
RETRO3
€289,39
–10 %
Olsen Spa Podomítkový sprchový/vanový set VEO II zlatá lesklá BABWVSPJZLII
Naskladnění do 2 týdnů od objednání
€215,25 excl. VAT
€260,45
RETRO3
€217,80
–18 %
SLEZÁK RAV LABE - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá - lesklá L086KZ
2-4 weeks
€147,60 excl. VAT
€178,60
RETRO3
FREEFREE
€2 313,52
–25 %
Tres Clasic concealed thermostatic shower set matt brass 24235202LM
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€1 434 excl. VAT
€1 735,14
RETRO3
FREEFREE
€330,20
–14 %
ANTEA concealed shower mixer, 2 outlets, nickel SET305-108
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€234,68 excl. VAT
€283,96
RETRO3
€846,53
–14 %
ULTRASAN podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, zlato mat UT045VG
Central warehouse
€601,65 excl. VAT
€728
RETRO3
FREEFREE
€375,10
–14 %
VIENNA concealed shower mixer, 2 outlets, chrome VO042
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€266,59 excl. VAT
€322,57
RETRO3
€252,65
–14 %
ANTEA concealed shower mixer, 2 outlets, chrome SET305-101
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€179,56 excl. VAT
€217,27
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO CONCEALED TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 1.46 kg |
| EAN: | 8590913864544 |
| Color: | Chrom |
| Length: | 190mm |
| Width: | 120mm |
| Series: | KIRKÉ CRYSTAL |
| Installation: | Podomítková |
| Control: | Páka |
| Style: | Retro |
| Face: | Retro |
| Typ kartuše: | 42mm |
| Packaging: | 1ks |
| Druh přepínače na sprchu: | Tlakový |
| Ostatní: | Dvoucestné |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
RETRO3
€183,27
–14 %
KIRKÉ WHITE concealed shower mixer, 2 outlets, white lever, bronze KI42BB
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€130,24 excl. VAT
€157,59
RETRO3
€162,86
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 2 outlets, bronze KI42B
Central warehouse
€115,74 excl. VAT
€140,04
RETRO3
€138,37
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 2 outlets, chrome KI42C
Central warehouse
€98,33 excl. VAT
€118,98
RETRO3
€203,67
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 2 outlets, gold KI42Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€144,74 excl. VAT
€175,14