KIRKÉ CRYSTAL concealed shower mixer, 1 outlet, lever crystal, chrome KI41KC
Code: KI41KCRelated products
RETRO3
€232,24
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL pedestal bidet mixer with spout, lever crystal, chrome KI03KC
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€165,05 excl. VAT
€199,71
RETRO3
€228,16
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL wall mounted bath mixer, lever crystal, chrome KI10KC
Central warehouse
€162,15 excl. VAT
€196,20
RETRO3
€220
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL wall-mounted shower mixer, lever crystal, chrome KI11KC
Central warehouse
€156,35 excl. VAT
€189,18
RETRO3
€264,90
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL floorstanding sink mixer, lever crystal, chrome KI14KC
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€188,26 excl. VAT
€227,80
RETRO3
€232,24
–50 %
KIRKÉ CRYSTAL wall mounted mixer, lever crystal, chrome KI15KC
Central warehouse
€94,12 excl. VAT
€113,88
RETRO3
€199,59
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL concealed shower mixer, 2 outlets, lever crystal, chrome KI42KC
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€141,84 excl. VAT
€171,63
RETRO3
€303,67
–14 %
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042VG
Central warehouse
€215,82 excl. VAT
€261,14
RETRO3
FREEFREE
€366,94
–14 %
ANTEA concealed shower mixer, 2 outlets, gold SET305-105
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€260,79 excl. VAT
€315,55
RETRO3
€424,08
–10 %
Olsen Spa Podomítkový 3-otvorový vanový set VEO zlatá lesklá BABWVSPJZ
Naskladnění do 4 týdnů od objednání
€315,43 excl. VAT
€381,67
RETRO3
€626,12
–14 %
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT044VG
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€445 excl. VAT
€538,45
RETRO3
€207,76
–14 %
VIENNA concealed shower mixer, 1 outlet, chrome VO041
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€147,64 excl. VAT
€178,65
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO CONCEALED TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 0.92 kg |
| EAN: | 8590913864513 |
| Color: | Chrom |
| Length: | 117mm |
| Width: | 117mm |
| Series: | KIRKÉ CRYSTAL |
| Installation: | Podomítková |
| Control: | Páka |
| Style: | Retro |
| Face: | Retro |
| Typ kartuše: | 42mm |
| Packaging: | 1ks |
| Ostatní: | Jednocestné |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
RETRO3
€105,71
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 1 outlet, chrome KI41C
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€75,12 excl. VAT
€90,90
RETRO3
€122,04
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 1 outlet, bronze KI41B
Central warehouse
€86,73 excl. VAT
€104,94
RETRO3
€122,04
–14 %
KIRKÉ WHITE pedestal shower mixer, 1 outlet, white lever, chrome KI41BC
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
Central warehouse
€86,73 excl. VAT
€104,94
RETRO3
€142,45
–14 %
KIRKÉ WHITE concealed shower mixer, 1 outlet, white lever, bronze KI41BB
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€101,23 excl. VAT
€122,49
RETRO3
€158,78
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 1 outlet, gold KI41Z
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€112,83 excl. VAT
€136,53