ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT044VG
Code: UT044VGRelated products
RETRO3
€220
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL pedestal shower mixer, 1 outlet, lever crystal, gold KI41KZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€156,35 excl. VAT
€189,18
RETRO3
€550,61
–10 %
Olsen Spa Podomítkový 4-otvorový vanový set VEO zlatá lesklá BABWV4PJZ
Naskladnění do 4 týdnů od objednání
€409,55 excl. VAT
€495,55
RETRO3
€105,71
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 1 outlet, chrome KI41C
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€75,12 excl. VAT
€90,90
RETRO3
€221,75
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá - lesklá NL286KZ
2-4 weeks
€150,28 excl. VAT
€181,84
RETRO3
FREEFREE
€273,06
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL concealed shower mixer, 2 outlets, lever crystal, gold KI42KZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€194,07 excl. VAT
€234,82
RETRO3
€122,04
–14 %
KIRKÉ WHITE pedestal shower mixer, 1 outlet, white lever, chrome KI41BC
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
Central warehouse
€86,73 excl. VAT
€104,94
RETRO3
FREEFREE
€2 002,38
–20 %
Tres Clasic concealed thermostatic shower set brass 24235202LV
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€1 323,88 excl. VAT
€1 601,90
RETRO3
€289,39
–10 %
Olsen Spa Podomítkový sprchový/vanový set VEO II zlatá BABWVSPZLII
Naskladnění do 2 týdnů od objednání
€215,25 excl. VAT
€260,45
RETRO3
FREEFREE
€2 313,52
–25 %
Tres Clasic concealed thermostatic shower set steel 24235202AC
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€1 434 excl. VAT
€1 735,14
RETRO3
€185,31
–14 %
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato mat UT041VG
Central warehouse
€131,69 excl. VAT
€159,35
RETRO3
€623,27
–14 %
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT044TG
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€442,98 excl. VAT
€536
RETRO3
€134,29
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL concealed shower mixer, 1 outlet, lever crystal, chrome KI41KC
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€95,43 excl. VAT
€115,47
RETRO3
€571,02
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT043G
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€405,83 excl. VAT
€491,06
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO CONCEALED TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 3.142 kg |
| EAN: | 8590913993350 |
| Color: | Zlato mat |
| Length: | 190mm |
| Width: | 190mm |
| Series: | ULTRASAN |
| Installation: | Podomítková |
| Control: | Páka |
| Face: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Packaging: | 3ks |
| Ostatní: | Třícestné |
| Přepínač na sprchu: | Otočný |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |