ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT043TG
Code: UT043TGRelated products
RETRO3
FREEFREE
€273,06
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL concealed shower mixer, 2 outlets, lever crystal, gold KI42KZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€194,07 excl. VAT
€234,82
RETRO3
€134,29
–14 %
DREAMART concealed shower mixer, 1 outlet, chrome DA041
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€95,43 excl. VAT
€115,47
RETRO3
€626,12
–14 %
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT044VG
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€445 excl. VAT
€538,45
RETRO3
€501,63
–10 %
Olsen Spa Podomítkový sprchový set VEO zlatá broušená BABPVBZ
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Naskladnění do 2 týdnů od objednání
€373,12 excl. VAT
€451,47
RETRO3
FREEFREE
€2 313,52
–25 %
Tres Clasic concealed thermostatic shower set matt brass 24235202LM
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€1 434 excl. VAT
€1 735,14
RETRO3
€187,35
–14 %
DREAMART concealed shower mixer, 2 outlets, chrome DA042
Central warehouse
€133,14 excl. VAT
€161,10
RETRO3
€199,59
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL concealed shower mixer, 2 outlets, lever crystal, chrome KI42KC
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€141,84 excl. VAT
€171,63
RETRO3
€550,61
–10 %
Olsen Spa Podomítkový 4-otvorový vanový set VEO zlatá lesklá BABWV4PJZ
Naskladnění do 4 týdnů od objednání
€409,55 excl. VAT
€495,55
RETRO3
€179,18
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato mat UT041G
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€127,34 excl. VAT
€154,08
RETRO3
€207,76
–14 %
VIENNA concealed shower mixer, 1 outlet, chrome VO041
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€147,64 excl. VAT
€178,65
RETRO3
€620
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT044G
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€440,64 excl. VAT
€533,18
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO CONCEALED TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 3.177 kg |
| EAN: | 8590913989933 |
| Color: | Zlato mat |
| Length: | 190mm |
| Width: | 190mm |
| Series: | ULTRATAP |
| Installation: | Podomítková |
| Control: | Páka |
| Face: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Packaging: | 3ks |
| Ostatní: | Dvoucestné |
| Přepínač na sprchu: | Otočný |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |