KIRKÉ CRYSTAL concealed shower mixer, 1 outlet, lever crystal, bronze KI41KB
Code: KI41KBRelated products
RETRO3
€252,65
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL wall mounted mixer, lever crystal, bronze KI15KB
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€179,56 excl. VAT
€217,27
RETRO3
€248,57
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL concealed shower mixer, 2 outlets, lever crystal, bronze KI42KB
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€176,66 excl. VAT
€213,76
RETRO3
€228,16
–46 %
KIRKÉ CRYSTAL wall-mounted shower mixer, lever crystal, bronze KI11KB
Central warehouse
€100,86 excl. VAT
€122,04
RETRO3
FREEFREE
€301,63
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL wall-mounted bath mixer, lever crystal, bronze KI10KB
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€214,37 excl. VAT
€259,39
RETRO3
€252,65
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL standing bidet mixer with spout, lever crystal, bronze KI03KB
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€179,56 excl. VAT
€217,27
RETRO3
FREEFREE
€330,20
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL pedestal sink mixer, lever crystal, bronze KI14KB
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€234,68 excl. VAT
€283,96
RETRO3
FREEFREE
€2 313,52
–25 %
Tres Clasic concealed thermostatic shower set steel 24235202AC
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€1 434 excl. VAT
€1 735,14
RETRO3
€289,39
–10 %
Olsen Spa Podomítkový sprchový/vanový set VEO II zlatá BABWVSPZLII
Naskladnění do 2 týdnů od objednání
€215,25 excl. VAT
€260,45
RETRO3
€158,78
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 1 outlet, gold KI41Z
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€112,83 excl. VAT
€136,53
RETRO3
€134,29
–14 %
DREAMART concealed shower mixer, 1 outlet, chrome DA041
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€95,43 excl. VAT
€115,47
RETRO3
€116,06
–18 %
SLEZÁK RAV LABE - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Chrom L583L
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€78,65 excl. VAT
€95,17
RETRO3
€207,76
–14 %
VIENNA concealed shower mixer, 1 outlet, chrome VO041
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€147,64 excl. VAT
€178,65
RETRO3
FREEFREE
€2 002,38
–20 %
Tres Clasic concealed thermostatic shower set brass 24235202LV
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€1 323,88 excl. VAT
€1 601,90
Product detailed description
| Barva | |
|---|---|
| Materiál | Materiál |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Rozměry | O117 mm |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Jednocestné |
| Záruka | 72 měsíců |
| Hmotnost za mj | 0,953 kg |
| EAN | 859091386452 |
Podomítková baterie nabízí designově čisté řešení sprchového koutu. Je také doporučena do menších prostor. Její malá hloubka neomezuje pohyb osob ve sprchovém koutu.
- podomítková páková sprchová baterie pro 1 výstup
- bronzové tělo s páčkou s krystalem Swarovski
- možnost napojení např. na ruční nebo hlavní sprchu
- bez instalačního tělesa, tělo baterie se napevno zabuduje do zdi
- balení neobsahuje ruční sprchu a hadici
Výměnu karty provedete po sejmutí páčky.
Additional parameters
| Category: | RETRO CONCEALED TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 0.92 kg |
| EAN: | 8590913864520 |
| Color: | Bronz |
| Length: | 117mm |
| Width: | 117mm |
| Series: | KIRKÉ CRYSTAL |
| Installation: | Podomítková |
| Control: | Páka |
| Style: | Retro |
| Face: | Retro |
| Typ kartuše: | 42mm |
| Packaging: | 1ks |
| Ostatní: | Jednocestné |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
RETRO3
€105,71
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 1 outlet, chrome KI41C
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€75,12 excl. VAT
€90,90
RETRO3
€122,04
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 1 outlet, bronze KI41B
Central warehouse
€86,73 excl. VAT
€104,94
RETRO3
€122,04
–14 %
KIRKÉ WHITE pedestal shower mixer, 1 outlet, white lever, chrome KI41BC
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
Central warehouse
€86,73 excl. VAT
€104,94
RETRO3
€142,45
–14 %
KIRKÉ WHITE concealed shower mixer, 1 outlet, white lever, bronze KI41BB
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€101,23 excl. VAT
€122,49
RETRO3
€158,78
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 1 outlet, gold KI41Z
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€112,83 excl. VAT
€136,53