KIRKÉ CRYSTAL wall mounted mixer, lever crystal, bronze KI15KB
Code: KI15KBRelated products
RETRO3
€252,65
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL standing bidet mixer with spout, lever crystal, bronze KI03KB
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€179,56 excl. VAT
€217,27
RETRO3
FREEFREE
€301,63
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL wall-mounted bath mixer, lever crystal, bronze KI10KB
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€214,37 excl. VAT
€259,39
RETRO3
€228,16
–46 %
KIRKÉ CRYSTAL wall-mounted shower mixer, lever crystal, bronze KI11KB
Central warehouse
€100,86 excl. VAT
€122,04
RETRO3
FREEFREE
€330,20
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL pedestal sink mixer, lever crystal, bronze KI14KB
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€234,68 excl. VAT
€283,96
RETRO3
€154,69
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL concealed shower mixer, 1 outlet, lever crystal, bronze KI41KB
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€109,93 excl. VAT
€133,02
RETRO3
€248,57
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL concealed shower mixer, 2 outlets, lever crystal, bronze KI42KB
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€176,66 excl. VAT
€213,76
Product detailed description
| Barva | |
|---|---|
| Materiál | Materiál |
| Instalace | Nástěnná |
| Druh ovládání | Páka |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Otočné ramínko |
| Záruka | 72 měsíců |
| Hmotnost za mj | 1,538 kg |
| EAN | 8590913864612 |
Nástěnná baterie
- bronzové tělo, s páčkou s krystalem Swarovski
- rozteč přívodů vody 150 mm
- spodní otočné ramínko
Baterii lze použít jako umyvadlovou či dřezovou.
Additional parameters
| Category: | RETRO KITCHEN TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 2.03 kg |
| EAN: | 8590913864612 |
| Color: | Bronz |
| Length: | 252mm |
| Width: | 216mm |
| Series: | KIRKÉ CRYSTAL |
| Installation: | Nástěnná 150 mm |
| Control: | Páka |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 265mm mm |
| Face: | Retro |
| Typ kartuše: | 42mm |
| Packaging: | 1ks |
| Ostatní: | Otočné ramínko |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
RETRO3
€195,51
–14 %
KIRKÉ WHITE wall mounted mixer, white lever, bronze KI15BB
The average product rating is 3,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€138,94 excl. VAT
€168,12
RETRO3
€162,86
–14 %
KIRKÉ WHITE wall mounted mixer, white lever, chrome KI15BC
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€115,74 excl. VAT
€140,04
RETRO3
€175,10
–14 %
KIRKÉ wall-mounted mixer, bronze KI15B
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Central warehouse
€124,44 excl. VAT
€150,57
RETRO3
€138,37
–14 %
KIRKÉ wall-mounted mixer, chrome KI15C
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€98,33 excl. VAT
€118,98
RETRO3
€191,43
–14 %
KIRKÉ wall-mounted mixer, gold KI15Z
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€136,04 excl. VAT
€164,61
RETRO3
€211,84
–14 %
KIRKÉ WHITE wall-mounted sink mixer, white lever, gold KI15BZ
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€150,55 excl. VAT
€182,16
RETRO3
€232,24
–50 %
KIRKÉ CRYSTAL wall mounted mixer, lever crystal, chrome KI15KC
Central warehouse
€94,12 excl. VAT
€113,88
RETRO3
FREEFREE
€301,63
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL wall mounted mixer, lever crystal, gold KI15KZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€214,37 excl. VAT
€259,39
RETRO3
€183,27
–14 %
KIRKÉ BLACK wall mounted mixer, black lever, chrome KI15NC
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€130,24 excl. VAT
€157,59
RETRO3
€228,16
–14 %
KIRKÉ BLACK wall mounted mixer, black lever, gold KI15NZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€162,15 excl. VAT
€196,20
RETRO3
€211,84
–14 %
KIRKÉ BLACK wall mounted mixer, black lever, bronze KI15NB
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€150,55 excl. VAT
€182,16