KIRKÉ BLACK wall mounted mixer, black lever, bronze KI15NB
Code: KI15NBRelated products
RETRO3
€183,27
–14 %
KIRKÉ BLACK wall-mounted shower mixer, black lever, bronze KI11NB
Central warehouse
€130,24 excl. VAT
€157,59
RETRO3
€211,84
–14 %
KIRKÉ BLACK upright bidet mixer with waste, black lever, bronze KI03NB
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€150,55 excl. VAT
€182,16
RETRO3
€281,22
–14 %
KIRKÉ BLACK pedestal sink mixer, black lever, bronze KI14NB
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€199,87 excl. VAT
€241,84
RETRO3
€150,61
–14 %
KIRKÉ BLACK concealed shower mixer, 1 outlet, black lever, bronze KI41NB
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€107,03 excl. VAT
€129,51
RETRO3
€203,67
–14 %
KIRKÉ BLACK pedestal basin mixer with waste, black lever, bronze KI02NB
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€144,74 excl. VAT
€175,14
RETRO3
€199,59
–14 %
KIRKÉ BLACK concealed shower mixer, 2 outlets, black lever, bronze KI42NB
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€141,84 excl. VAT
€171,63
RETRO3
€240,41
–14 %
KIRKÉ BLACK wall-mounted bath mixer, black lever, bronze KI10NB
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€170,85 excl. VAT
€206,73
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | KIRKÉ BLACK BRONZE - RETRO TAP LEVER TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 1.99 kg |
| EAN: | 8590913931963 |
| Color: | Bronz |
| Length: | 252mm |
| Width: | 216mm |
| Series: | KIRKÉ BLACK |
| Installation: | Nástěnná 150 mm |
| Control: | Páka |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 265mm mm |
| Face: | Retro |
| Typ kartuše: | 42mm |
| Packaging: | 1ks |
| Ostatní: | Otočné ramínko |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
RETRO3
€195,51
–14 %
KIRKÉ WHITE wall mounted mixer, white lever, bronze KI15BB
The average product rating is 3,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€138,94 excl. VAT
€168,12
RETRO3
€162,86
–14 %
KIRKÉ WHITE wall mounted mixer, white lever, chrome KI15BC
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€115,74 excl. VAT
€140,04
RETRO3
€175,10
–14 %
KIRKÉ wall-mounted mixer, bronze KI15B
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Central warehouse
€124,44 excl. VAT
€150,57
RETRO3
€138,37
–14 %
KIRKÉ wall-mounted mixer, chrome KI15C
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€98,33 excl. VAT
€118,98
RETRO3
€191,43
–14 %
KIRKÉ wall-mounted mixer, gold KI15Z
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€136,04 excl. VAT
€164,61
RETRO3
€211,84
–14 %
KIRKÉ WHITE wall-mounted sink mixer, white lever, gold KI15BZ
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€150,55 excl. VAT
€182,16
RETRO3
€232,24
–50 %
KIRKÉ CRYSTAL wall mounted mixer, lever crystal, chrome KI15KC
Central warehouse
€94,12 excl. VAT
€113,88
RETRO3
FREEFREE
€301,63
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL wall mounted mixer, lever crystal, gold KI15KZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€214,37 excl. VAT
€259,39
RETRO3
€252,65
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL wall mounted mixer, lever crystal, bronze KI15KB
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€179,56 excl. VAT
€217,27
RETRO3
€183,27
–14 %
KIRKÉ BLACK wall mounted mixer, black lever, chrome KI15NC
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€130,24 excl. VAT
€157,59
RETRO3
€228,16
–14 %
KIRKÉ BLACK wall mounted mixer, black lever, gold KI15NZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€162,15 excl. VAT
€196,20