KIRKÉ BLACK pedestal sink mixer, black lever, bronze KI14NB
Code: KI14NBRelated products
RETRO3
€211,84
–14 %
KIRKÉ BLACK upright bidet mixer with waste, black lever, bronze KI03NB
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€150,55 excl. VAT
€182,16
RETRO3
€203,67
–14 %
KIRKÉ BLACK pedestal basin mixer with waste, black lever, bronze KI02NB
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€144,74 excl. VAT
€175,14
RETRO3
€150,61
–14 %
KIRKÉ BLACK concealed shower mixer, 1 outlet, black lever, bronze KI41NB
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€107,03 excl. VAT
€129,51
RETRO3
€199,59
–14 %
KIRKÉ BLACK concealed shower mixer, 2 outlets, black lever, bronze KI42NB
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€141,84 excl. VAT
€171,63
RETRO3
€240,41
–14 %
KIRKÉ BLACK wall-mounted bath mixer, black lever, bronze KI10NB
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€170,85 excl. VAT
€206,73
RETRO3
€211,84
–14 %
KIRKÉ BLACK wall mounted mixer, black lever, bronze KI15NB
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€150,55 excl. VAT
€182,16
RETRO3
€183,27
–14 %
KIRKÉ BLACK wall-mounted shower mixer, black lever, bronze KI11NB
Central warehouse
€130,24 excl. VAT
€157,59
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | KIRKÉ BLACK BRONZE - RETRO TAP LEVER TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 2.43 kg |
| EAN: | 8590913931925 |
| Color: | Bronz |
| Length: | 303mm |
| Series: | KIRKÉ BLACK |
| Installation: | Stojánková |
| Control: | Páka |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 190mm mm |
| Face: | Retro |
| Typ kartuše: | 42mm |
| Packaging: | 1ks |
| Ostatní: | Otočné ramínko |
| Výška výtoku: | 224mm |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
RETRO3
€252,65
–14 %
KIRKÉ pedestal sink mixer, bronze KI14B
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€179,56 excl. VAT
€217,27
RETRO3
€228,16
–14 %
KIRKÉ WHITE pedestal sink mixer, white lever, chrome KI14BC
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€162,15 excl. VAT
€196,20
RETRO3
€268,98
–14 %
KIRKÉ WHITE pedestal sink mixer, white lever, bronze KI14BB
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€191,17 excl. VAT
€231,31
RETRO3
FREEFREE
€285,31
–14 %
KIRKÉ pedestal sink mixer, gold KI14Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€202,77 excl. VAT
€245,35
RETRO3
FREEFREE
€301,63
–14 %
KIRKÉ WHITE pedestal sink mixer, white lever, gold KI14BZ
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€214,37 excl. VAT
€259,39
RETRO3
FREEFREE
€358,78
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL pedestal sink mixer, lever crystal, gold KI14KZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€254,98 excl. VAT
€308,53
RETRO3
€264,90
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL floorstanding sink mixer, lever crystal, chrome KI14KC
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€188,26 excl. VAT
€227,80
RETRO3
FREEFREE
€330,20
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL pedestal sink mixer, lever crystal, bronze KI14KB
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€234,68 excl. VAT
€283,96
RETRO3
€309,80
–14 %
KIRKÉ BLACK pedestal sink mixer, black lever, gold KI14NZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€220,17 excl. VAT
€266,41
RETRO3
€240,41
–14 %
KIRKÉ BLACK pedestal sink mixer, black lever, chrome KI14NC
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€170,85 excl. VAT
€206,73
RETRO3
€211,84
–14 %
KIRKÉ pedestal sink mixer, chrome KI14C
Central warehouse
€150,55 excl. VAT
€182,16