KIRKÉ BLACK pedestal sink mixer, black lever, gold KI14NZ
Code: KI14NZRelated products
RETRO3
€236,33
–14 %
KIRKÉ BLACK concealed shower mixer, 2 outlets, black lever, gold KI42NZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€167,95 excl. VAT
€203,22
RETRO3
€211,84
–14 %
KIRKÉ BLACK wall mounted shower mixer, black lever, gold KI11NZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€150,55 excl. VAT
€182,16
RETRO3
€228,16
–14 %
KIRKÉ BLACK floor standing bidet mixer with spout, black lever, gold KI03NZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€162,15 excl. VAT
€196,20
RETRO3
€224,08
–14 %
KIRKÉ BLACK pedestal basin mixer with spout, black lever, gold KI02NZ
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€159,25 excl. VAT
€192,69
RETRO3
€195,51
–14 %
KIRKÉ BLACK concealed shower mixer, 1 outlet, black lever, gold KI41NZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€138,94 excl. VAT
€168,12
RETRO3
€281,22
–14 %
KIRKÉ BLACK wall-mounted bath mixer, black lever, gold KI10NZ
Central warehouse
€199,87 excl. VAT
€241,84
RETRO3
€228,16
–14 %
KIRKÉ BLACK wall mounted mixer, black lever, gold KI15NZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€162,15 excl. VAT
€196,20
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | KIRKÉ GOLD - RETRO TAPS BLACK LEVER |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 2.43 kg |
| EAN: | 8590913931949 |
| Color: | Zlato |
| Length: | 303mm |
| Series: | KIRKÉ BLACK |
| Installation: | Stojánková |
| Control: | Páka |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 190mm mm |
| Face: | Retro |
| Typ kartuše: | 42mm |
| Packaging: | 1ks |
| Ostatní: | Otočné ramínko |
| Výška výtoku: | 224mm |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
RETRO3
€252,65
–14 %
KIRKÉ pedestal sink mixer, bronze KI14B
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€179,56 excl. VAT
€217,27
RETRO3
€228,16
–14 %
KIRKÉ WHITE pedestal sink mixer, white lever, chrome KI14BC
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€162,15 excl. VAT
€196,20
RETRO3
€268,98
–14 %
KIRKÉ WHITE pedestal sink mixer, white lever, bronze KI14BB
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€191,17 excl. VAT
€231,31
RETRO3
FREEFREE
€285,31
–14 %
KIRKÉ pedestal sink mixer, gold KI14Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€202,77 excl. VAT
€245,35
RETRO3
FREEFREE
€301,63
–14 %
KIRKÉ WHITE pedestal sink mixer, white lever, gold KI14BZ
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€214,37 excl. VAT
€259,39
RETRO3
FREEFREE
€358,78
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL pedestal sink mixer, lever crystal, gold KI14KZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€254,98 excl. VAT
€308,53
RETRO3
€264,90
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL floorstanding sink mixer, lever crystal, chrome KI14KC
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€188,26 excl. VAT
€227,80
RETRO3
FREEFREE
€330,20
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL pedestal sink mixer, lever crystal, bronze KI14KB
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€234,68 excl. VAT
€283,96
RETRO3
€240,41
–14 %
KIRKÉ BLACK pedestal sink mixer, black lever, chrome KI14NC
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€170,85 excl. VAT
€206,73
RETRO3
€281,22
–14 %
KIRKÉ BLACK pedestal sink mixer, black lever, bronze KI14NB
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€199,87 excl. VAT
€241,84
RETRO3
€211,84
–14 %
KIRKÉ pedestal sink mixer, chrome KI14C
Central warehouse
€150,55 excl. VAT
€182,16