KIRKÉ WHITE wall-mounted sink mixer, white lever, gold KI15BZ
Code: KI15BZRelated products
RETRO3
€191,43
–14 %
KIRKÉ WHITE basin mixer with spout, white lever, bronze KI02BB
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€136,04 excl. VAT
€164,61
RETRO3
FREEFREE
€252,65
–14 %
KIRKÉ WHITE wall mounted bath mixer, white lever, gold KI10BZ
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€179,56 excl. VAT
€217,27
RETRO3
€207,76
–14 %
KIRKÉ WHITE pedestal bidet mixer with spout, white lever, gold KI03BZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€147,64 excl. VAT
€178,65
RETRO3
€203,67
–14 %
KIRKÉ WHITE wall mounted shower mixer, white lever, gold KI11BZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€144,74 excl. VAT
€175,14
RETRO3
€179,18
–14 %
KIRKÉ WHITE wall-mounted shower mixer, 1 outlet, white lever, gold KI41BZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€127,34 excl. VAT
€154,08
RETRO3
€224,08
–14 %
KIRKÉ WHITE concealed shower mixer, 2 outlets, white lever, gold KI42BZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€159,25 excl. VAT
€192,69
RETRO3
FREEFREE
€301,63
–14 %
KIRKÉ WHITE pedestal sink mixer, white lever, gold KI14BZ
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€214,37 excl. VAT
€259,39
RETRO3
€203,67
–14 %
KIRKÉ WHITE pedestal basin mixer with spout, white lever, gold KI02BZ
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€144,74 excl. VAT
€175,14
Product detailed description
RUSTIC Series
is a rustic sintered tile, suitable for interiors such as. It is suitable for kitchens, halls, corridors or living rooms. You can accentuate the floor space with the decorative Rovere 20,2x66,2 tiles in wooden design and corner decors. In combination with the decorative Heritage tiles, in the currently fashionable patchwork design, the overall appearance of the floor will make a quite exceptional impression.
For outdoor use, the Rustic tiles can be ordered in anti-slip design.
We recommend combining with decorative paving HERITAGE.
| Ordering Code | RST004 |
|---|---|
| brand | Gayafores |
| Series | RUSTIC 33,15x33,15 |
| Dimensions | 33,15x33,15 |
| Format | Medium |
| Style | Retro |
| Colors | Warm shades |
| Character | Slinky |
| Use | Color |
| Material | Ceramic |
| Surface | Mat |
| Location | Kitchen, Hallway, Living Room |
| Wear Resistance | PEI IV |
| Warranty | 24 months |
| Weight per mj | 17,860 kg |
Additional parameters
| Category: | RETRO KITCHEN TAPS |
|---|---|
| Weight: | 1.538 kg |
| EAN: | 8590913844997 |
| Color: | Zlato |
| Length: | 252mm |
| Width: | 216mm |
| Series: | KIRKÉ WHITE |
| Installation: | Nástěnná 150 mm |
| Control: | Páka |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 265mm mm |
| Face: | Retro |
| Typ kartuše: | 42mm |
| Packaging: | 1ks |
| Ostatní: | Otočné ramínko |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
RETRO3
€195,51
–14 %
KIRKÉ WHITE wall mounted mixer, white lever, bronze KI15BB
The average product rating is 3,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€138,94 excl. VAT
€168,12
RETRO3
€162,86
–14 %
KIRKÉ WHITE wall mounted mixer, white lever, chrome KI15BC
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€115,74 excl. VAT
€140,04
RETRO3
€175,10
–14 %
KIRKÉ wall-mounted mixer, bronze KI15B
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Central warehouse
€124,44 excl. VAT
€150,57
RETRO3
€138,37
–14 %
KIRKÉ wall-mounted mixer, chrome KI15C
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€98,33 excl. VAT
€118,98
RETRO3
€191,43
–14 %
KIRKÉ wall-mounted mixer, gold KI15Z
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€136,04 excl. VAT
€164,61
RETRO3
€232,24
–50 %
KIRKÉ CRYSTAL wall mounted mixer, lever crystal, chrome KI15KC
Central warehouse
€94,12 excl. VAT
€113,88
RETRO3
FREEFREE
€301,63
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL wall mounted mixer, lever crystal, gold KI15KZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€214,37 excl. VAT
€259,39
RETRO3
€252,65
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL wall mounted mixer, lever crystal, bronze KI15KB
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€179,56 excl. VAT
€217,27
RETRO3
€183,27
–14 %
KIRKÉ BLACK wall mounted mixer, black lever, chrome KI15NC
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€130,24 excl. VAT
€157,59
RETRO3
€228,16
–14 %
KIRKÉ BLACK wall mounted mixer, black lever, gold KI15NZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€162,15 excl. VAT
€196,20
RETRO3
€211,84
–14 %
KIRKÉ BLACK wall mounted mixer, black lever, bronze KI15NB
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€150,55 excl. VAT
€182,16