ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato mat UT041G
Code: UT041GRelated products
RETRO3
€154,69
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL concealed shower mixer, 1 outlet, lever crystal, bronze KI41KB
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€109,93 excl. VAT
€133,02
RETRO3
FREEFREE
€2 002,38
–20 %
Tres Clasic concealed thermostatic shower set brass 24235202LV
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€1 323,88 excl. VAT
€1 601,90
RETRO3
€207,76
–14 %
VIENNA concealed shower mixer, 1 outlet, chrome VO041
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€147,64 excl. VAT
€178,65
RETRO3
€626,12
–14 %
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT044VG
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€445 excl. VAT
€538,45
RETRO3
€122,04
–14 %
KIRKÉ WHITE pedestal shower mixer, 1 outlet, white lever, chrome KI41BC
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
Central warehouse
€86,73 excl. VAT
€104,94
RETRO3
€145,20
–18 %
SLEZÁK RAV LABE - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Chrom L086K
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€98,40 excl. VAT
€119,06
RETRO3
€116,06
–18 %
SLEZÁK RAV LABE - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Chrom L583L
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€78,65 excl. VAT
€95,17
RETRO3
€167,92
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Zlatá Růžová - lesklá NL283LZRL
2-4 weeks
€113,79 excl. VAT
€137,69
RETRO3
€501,63
–10 %
Olsen Spa Podomítkový sprchový set VEO zlatá broušená BABPVBZ
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Naskladnění do 2 týdnů od objednání
€373,12 excl. VAT
€451,47
RETRO3
€538,37
–20 %
CUBEMIX podomítkový sprchový set s pákovou baterií, 2 výstupy, posuvný držák sprchy, zlato mat CM042GB-02
Na objednávku, dodání za 3-4 měsíce
€352,91 excl. VAT
€427,02
RETRO3
€550,61
–10 %
Olsen Spa Podomítkový 4-otvorový vanový set VEO zlatá lesklá BABWV4PJZ
Naskladnění do 4 týdnů od objednání
€409,55 excl. VAT
€495,55
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO CONCEALED TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 0.917 kg |
| EAN: | 8590913988530 |
| Color: | Zlato mat |
| Length: | 70mm |
| Width: | 70mm |
| Series: | ULTRAMIX |
| Installation: | Podomítková |
| Control: | Páka |
| Face: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Packaging: | 2ks |
| Ostatní: | Jednocestné |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |