ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042G
Code: UT042GRelated products
RETRO3
FREEFREE
€273,06
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL concealed shower mixer, 2 outlets, lever crystal, gold KI42KZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€194,07 excl. VAT
€234,82
RETRO3
€187,35
–14 %
DREAMART concealed shower mixer, 2 outlets, chrome DA042
Central warehouse
€133,14 excl. VAT
€161,10
RETRO3
FREEFREE
€2 002,38
–20 %
Tres Clasic concealed thermostatic shower set brass 24235202LV
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€1 323,88 excl. VAT
€1 601,90
RETRO3
FREEFREE
€375,10
–14 %
VIENNA concealed shower mixer, 2 outlets, chrome VO042
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€266,59 excl. VAT
€322,57
RETRO3
€221,75
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá - lesklá NL286KZ
2-4 weeks
€150,28 excl. VAT
€181,84
RETRO3
€179,18
–14 %
KIRKÉ WHITE wall-mounted shower mixer, 1 outlet, white lever, gold KI41BZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€127,34 excl. VAT
€154,08
RETRO3
€311,14
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem, Zlatá - lesklá NL287.3Z
2-4 weeks
€210,86 excl. VAT
€255,14
RETRO3
€182,45
–14 %
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato mat UT041TG
Central warehouse
€129,67 excl. VAT
€156,90
RETRO3
€300,82
–14 %
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042TG
Central warehouse
€213,79 excl. VAT
€258,69
RETRO3
€167,92
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Zlatá Růžová - lesklá NL283LZRL
2-4 weeks
€113,79 excl. VAT
€137,69
RETRO3
€207,76
–14 %
VIENNA concealed shower mixer, 1 outlet, chrome VO041
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€147,64 excl. VAT
€178,65
RETRO3
€620
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT044G
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€440,64 excl. VAT
€533,18
RETRO3
€158,78
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 1 outlet, gold KI41Z
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€112,83 excl. VAT
€136,53
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO CONCEALED TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 2.882 kg |
| EAN: | 8590913988547 |
| Color: | Zlato mat |
| Length: | 180mm |
| Width: | 180mm |
| Series: | ULTRAMIX |
| Installation: | Podomítková |
| Control: | Páka |
| Face: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Packaging: | 2ks |
| Ostatní: | Dvoucestné |
| Přepínač na sprchu: | Tlakový |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |