ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT043VG
Code: UT043VGRelated products
RETRO3
€179,18
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato mat UT041G
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€127,34 excl. VAT
€154,08
RETRO3
€228,16
–50 %
SPY concealed shower mixer, 1 outlet, gold PY41/17
Central warehouse
€94,12 excl. VAT
€113,88
RETRO3
€424,08
–10 %
Olsen Spa Podomítkový 3-otvorový vanový set VEO zlatá broušená BABWVSPBZ
Naskladnění do 4 týdnů od objednání
€315,43 excl. VAT
€381,67
RETRO3
€158,78
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 1 outlet, gold KI41Z
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€112,83 excl. VAT
€136,53
RETRO3
€167,92
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Zlatá - kartáčovaná NL283LZK
2-4 weeks
€113,79 excl. VAT
€137,69
RETRO3
€424,08
–10 %
Olsen Spa Podomítkový 3-otvorový vanový set VEO zlatá lesklá BABWVSPJZ
Naskladnění do 4 týdnů od objednání
€315,43 excl. VAT
€381,67
RETRO3
FREEFREE
€366,94
–14 %
ANTEA concealed shower mixer, 2 outlets, gold SET305-105
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€260,79 excl. VAT
€315,55
RETRO3
€256,73
–14 %
ANTEA concealed shower mixer, 2 outlets, chrome/gold SET305-102
Central warehouse
€182,46 excl. VAT
€220,78
RETRO3
€840,41
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, zlato mat UT045G
Central warehouse
€597,30 excl. VAT
€722,73
RETRO3
FREEFREE
€330,20
–14 %
ANTEA concealed shower mixer, 2 outlets, bronze SET305-106
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€234,68 excl. VAT
€283,96
RETRO3
€303,67
–14 %
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042VG
Central warehouse
€215,82 excl. VAT
€261,14
RETRO3
€620
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT044G
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€440,64 excl. VAT
€533,18
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO CONCEALED TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 3.142 kg |
| EAN: | 8590913993343 |
| Color: | Zlato mat |
| Length: | 190mm |
| Width: | 190mm |
| Series: | ULTRASAN |
| Installation: | Podomítková |
| Control: | Páka |
| Face: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Packaging: | 3ks |
| Ostatní: | Dvoucestné |
| Přepínač na sprchu: | Otočný |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |