ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT043G
Code: UT043GRelated products
RETRO3
€297,55
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042G
Central warehouse
€211,47 excl. VAT
€255,88
RETRO3
FREEFREE
€2 313,52
–25 %
Tres Clasic concealed thermostatic shower set steel 24235202AC
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€1 434 excl. VAT
€1 735,14
RETRO3
€179,18
–14 %
KIRKÉ WHITE wall-mounted shower mixer, 1 outlet, white lever, gold KI41BZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€127,34 excl. VAT
€154,08
RETRO3
€424,08
–10 %
Olsen Spa Podomítkový 3-otvorový vanový set VEO zlatá broušená BABWVSPBZ
Naskladnění do 4 týdnů od objednání
€315,43 excl. VAT
€381,67
RETRO3
€224,08
–14 %
KIRKÉ WHITE concealed shower mixer, 2 outlets, white lever, gold KI42BZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€159,25 excl. VAT
€192,69
RETRO3
€134,29
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL concealed shower mixer, 1 outlet, lever crystal, chrome KI41KC
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€95,43 excl. VAT
€115,47
RETRO3
€311,14
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem, Zlatá - lesklá NL287.3Z
2-4 weeks
€210,86 excl. VAT
€255,14
RETRO3
€574,29
–14 %
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT043TG
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€408,17 excl. VAT
€493,88
RETRO3
€199,59
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL concealed shower mixer, 2 outlets, lever crystal, chrome KI42KC
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€141,84 excl. VAT
€171,63
RETRO3
€228,16
–50 %
SPY concealed shower mixer, 1 outlet, gold PY41/17
Central warehouse
€94,12 excl. VAT
€113,88
RETRO3
€620
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT044G
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€440,64 excl. VAT
€533,18
RETRO3
€179,18
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato mat UT041G
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€127,34 excl. VAT
€154,08
RETRO3
€289,39
–10 %
Olsen Spa Podomítkový sprchový/vanový set VEO II zlatá broušená BABWVSPBZLII
Naskladnění do 2 týdnů od objednání
€215,25 excl. VAT
€260,45
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO CONCEALED TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 3.142 kg |
| EAN: | 8590913988578 |
| Color: | Zlato mat |
| Length: | 190mm |
| Width: | 190mm |
| Series: | ULTRAMIX |
| Installation: | Podomítková |
| Control: | Páka |
| Face: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Packaging: | 3ks |
| Ostatní: | Dvoucestné |
| Přepínač na sprchu: | Otočný |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |