KIRKÉ CRYSTAL wall-mounted shower mixer, lever crystal, gold KI11KZ
Code: KI11KZRelated products
Product detailed description
| Color | |
|---|---|
| Material | |
| Installation | |
| Control Type | Lever |
| Dimensions | 135 mm height |
| Shape | |
| Warranty | 72 months |
| Weight per mj | 1, 398 kg |
| EAN | 8590913864506 |
Wall mounted lever shower mixer
- gold body with lever with Swarovski crystal
- water inlet spacing 150 mm
- package does not include hand shower and hose
Additional parameters
| Category: | RETRO SHOWER TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 1.88 kg |
| EAN: | 8590913864506 |
| Color: | Zlato |
| Length: | 135mm |
| Series: | KIRKÉ CRYSTAL |
| Installation: | Nástěnná 150 mm |
| Control: | Páka |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 160mm mm |
| Face: | Retro |
| Typ kartuše: | 42mm |
| Packaging: | 1ks |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |