Swivel shower holder, gold SUP25
Code: SUP25Related products
RETRO3
€89,39
–14 %
EPOCA hand shower, 220mm, brass/gold DOC105
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€63,52 excl. VAT
€76,86
RETRO3
€60,82
–14 %
POWERFLEX braided shower hose, 175 cm, gold FLE10ZL
Central warehouse
€43,21 excl. VAT
€52,29
RETRO3
€56,73
–14 %
ANTEA hand shower, 180mm, brass/gold DOC25
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€40,31 excl. VAT
€48,78
RETRO3
€228,16
–14 %
KIRKÉ wall-mounted bath mixer, gold KI10Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€162,15 excl. VAT
€196,20
RETRO3
FREEFREE
€252,65
–14 %
KIRKÉ WHITE wall mounted bath mixer, white lever, gold KI10BZ
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€179,56 excl. VAT
€217,27
RETRO3
€187,35
–14 %
KIRKÉ wall mounted shower mixer, gold KI11Z
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€133,14 excl. VAT
€161,10
RETRO3
€203,67
–14 %
KIRKÉ WHITE wall mounted shower mixer, white lever, gold KI11BZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€144,74 excl. VAT
€175,14
RETRO3
€158,78
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 1 outlet, gold KI41Z
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€112,83 excl. VAT
€136,53
RETRO3
€179,18
–14 %
KIRKÉ WHITE wall-mounted shower mixer, 1 outlet, white lever, gold KI41BZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€127,34 excl. VAT
€154,08
RETRO3
€203,67
–14 %
KIRKÉ concealed shower mixer, 2 outlets, gold KI42Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€144,74 excl. VAT
€175,14
RETRO3
€224,08
–14 %
KIRKÉ WHITE concealed shower mixer, 2 outlets, white lever, gold KI42BZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€159,25 excl. VAT
€192,69
RETRO3
€32,24
–14 %
Shower outlet, diameter 50mm, gold 9815
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€22,90 excl. VAT
€27,71
RETRO3
€191,43
–14 %
ANTEA wall-mounted shower mixer, gold 3865
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€136,04 excl. VAT
€164,61
RETRO3
€224,08
–14 %
ANTEA concealed switch, lever, gold DEVIN105
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€159,25 excl. VAT
€192,69
RETRO3
FREEFREE
€317,96
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL wall mounted bath mixer, lever crystal, gold KI10KZ
Central warehouse
€225,98 excl. VAT
€273,43
RETRO3
€248,57
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL wall-mounted shower mixer, lever crystal, gold KI11KZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€176,66 excl. VAT
€213,76
Product detailed description
- Sapho Brand
- Order Code SUP25
- Warranty 24 months
- Weight per mj 0,030 kg
- Installation Wall Mounted
- Color Gold
- Material Brass
- Shape Retro
- Hand shower holder swivel
- Hand shower holder swivel.
- Material: brass.
- Finish: gold
Additional parameters
| Category: | RETRO HAND SHOWERS, HOSES, HOLDERS |
|---|---|
| Weight: | 0.031 kg |
| EAN: | 8590913860423 |
| Color: | Zlato |
| Length: | 65mm |
| Width: | 65mm |
| Installation: | Nástěnná |
| Product depth: | 99mm mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Ostatní: | Otočné ramínko |
| Průměr_Ø: | 65mm |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
RETRO3
€44,49
–14 %
Swivel shower holder, nickel SUP28
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€31,60 excl. VAT
€38,24