Bemeta BRILO: Towel holder, 600 mm 161204042
Code: 161204042Related products
RETRO3
€46,41
–20 %
Bemeta BRILO: Soap dispenser 161108042
Within a week
€30,69 excl. VAT
€37,13
RETRO3
€38,37
–19 %
Bemeta BRILO: Spare toilet paper holder 161112030
Within a week
€25,37 excl. VAT
€30,70
RETRO3
€69,49
–20 %
Bemeta BRILO: Soap dispenser, 200 ml 161109102
Within a week
€45,94 excl. VAT
€55,59
RETRO3
€93,34
–20 %
Bemeta BRILO: Corner shower shelf 161208340
Within a week
€61,71 excl. VAT
€74,67
RETRO3
€98,49
–20 %
Bemeta BRILO: Double towel holder, 600 mm 161204052
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€65,12 excl. VAT
€78,79
RETRO3
€62,31
–20 %
Bemeta BRILO: Towel holder, 450 mm 161204020
Within a week
€41,20 excl. VAT
€49,85
RETRO3
€24,89
–20 %
Bemeta BRILO: Hook 161106020
Within a week
€16,45 excl. VAT
€19,91
RETRO3
€51,60
–20 %
Bemeta BRILO: Toilet paper holder 161212030
Within a week
€34,12 excl. VAT
€41,28
RETRO3
€46,41
–20 %
Bemeta BRILO: Brush holder 161110012
Within a week
€30,69 excl. VAT
€37,13
RETRO3
€77,53
–20 %
Bemeta BRILO: Handle, 300 mm 161307611
Within a week
€51,26 excl. VAT
€62,02
RETRO3
€102,68
–20 %
Bemeta BRILO: Toilet brush for standing/hanging 161313060
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€67,88 excl. VAT
€82,14
RETRO3
€64,30
–20 %
Bemeta BRILO: Toilet paper holder with cover 161112010
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€42,51 excl. VAT
€51,44
RETRO3
€72,08
–19 %
Bemeta BRILO: Toilet brush 161113017
Within a week
€47,66 excl. VAT
€57,67
Product detailed description
With the Brilo range of accessories, golden times await your bathroom. The golden colour has been a conveyor of luxury for centuries and it won't go out of fashion anytime soon, so you don't have to be afraid of it. Brilo will illuminate your bathroom all day and night with sunlight that will fill you with positive energy. Shiny gold is a timeless classic that will add pizzazz to any interior. We recommend using it in an elegant black and white traditional style bathroom.
Additional parameters
| Category: | BEMETA BRILO GOLD GLOSS - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 0.414 kg |
| EAN: | 8592207032677 |
| Width: | 655 mm |
| Style: | Retro |
| Objem: | 0 ml |
| Surface treatment: | PVD Lesk |
| Hloubka: | 65 mm |
| Material: | Mosaz |
| Product line: | BRILO |
| Výška: | 55 mm |