Bemeta BRILO: Háček
Code: 161506090Related products
RETRO3
€64,30
–20 %
Bemeta BRILO: Toilet paper holder with cover 161112010
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€42,51 excl. VAT
€51,44
RETRO3
€46,41
–20 %
Bemeta BRILO: Soap dispenser 161108042
Within a week
€30,69 excl. VAT
€37,13
RETRO3
€77,53
–20 %
Bemeta BRILO: Handle, 300 mm 161307611
Within a week
€51,26 excl. VAT
€62,02
RETRO3
€24,89
–20 %
Bemeta BRILO: Hook 161106020
Within a week
€16,45 excl. VAT
€19,91
RETRO3
€46,41
–20 %
Bemeta BRILO: Brush holder 161110012
Within a week
€30,69 excl. VAT
€37,13
RETRO3
€38,37
–19 %
Bemeta BRILO: Spare toilet paper holder 161112030
Within a week
€25,37 excl. VAT
€30,70
RETRO3
€72,08
–19 %
Bemeta BRILO: Toilet brush 161113017
Within a week
€47,66 excl. VAT
€57,67
RETRO3
€102,68
–20 %
Bemeta BRILO: Toilet brush for standing/hanging 161313060
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€67,88 excl. VAT
€82,14
RETRO3
€98,49
–20 %
Bemeta BRILO: Double towel holder, 600 mm 161204052
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€65,12 excl. VAT
€78,79
RETRO3
€93,34
–20 %
Bemeta BRILO: Corner shower shelf 161208340
Within a week
€61,71 excl. VAT
€74,67
RETRO3
€69,49
–20 %
Bemeta BRILO: Soap dispenser, 200 ml 161109102
Within a week
€45,94 excl. VAT
€55,59
RETRO3
€51,60
–20 %
Bemeta BRILO: Toilet paper holder 161212030
Within a week
€34,12 excl. VAT
€41,28
RETRO3
€65,74
–20 %
Bemeta BRILO: Towel holder, 600 mm 161204042
Within a week
€43,46 excl. VAT
€52,59
RETRO3
€62,31
–20 %
Bemeta BRILO: Towel holder, 450 mm 161204020
Within a week
€41,20 excl. VAT
€49,85
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | BEMETA BRILO GOLD GLOSS - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 0.038 kg |
| EAN: | 8592207041693 |
| Color: | Zlatá, PVD Lesk |
| Width: | 16 mm |
| Series: | BRILO |
| Product depth: | 30 mm mm |
| Objem: | ml |
| Technická specifikace: | https://521579.myshoptet.com/user/documents/DalsiDokumenty/TechnickyList_161506090.pdf |
| Výška: | 16 mm |