Bemeta AMBER: Háček
Code: 155506092Related products
RETRO3
€51,60
–20 %
Bemeta AMBER: Toilet paper holder 155212032
Within a week
€34,12 excl. VAT
€41,28
RETRO3
€28,03
–20 %
Bemeta AMBER: Hook 155106022
Within a week
€18,53 excl. VAT
€22,42
RETRO3
€28,03
–20 %
Bemeta AMBER: Double hook 155106032
Within a week
€18,53 excl. VAT
€22,42
RETRO3
€67,89
–20 %
Bemeta AMBER: Towel holder, 450 mm 155204022
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€44,88 excl. VAT
€54,31
RETRO3
€71,49
–20 %
Bemeta AMBER: Toilet brush 155113017
Within a week
€47,26 excl. VAT
€57,19
RETRO3
€44,96
–20 %
Bemeta AMBER: Spare toilet paper holder 155112032
Within a week
€29,73 excl. VAT
€35,97
RETRO3
€81,60
–20 %
Bemeta AMBER: Corner shower shelf 155208312
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Upon request
€53,95 excl. VAT
€65,28
RETRO3
€82,11
–20 %
Bemeta AMBER: Soap dispenser, 200 ml 155109102
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€54,29 excl. VAT
€65,69
RETRO3
€50,70
–20 %
Bemeta AMBER: Brush holder 155110012
Within a week
€33,52 excl. VAT
€40,56
RETRO3
€74,31
–20 %
Bemeta AMBER: Toilet paper holder with cover 15511112012
Within a week
€49,13 excl. VAT
€59,45
RETRO3
€119,70
–20 %
Bemeta AMBER: Toilet brush for standing/hanging 155313067
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€79,14 excl. VAT
€95,76
RETRO3
€50,70
–20 %
Bemeta AMBER: Soap dispenser 155108042
Within a week
€33,52 excl. VAT
€40,56
RETRO3
€79,89
–20 %
Bemeta AMBER: Towel holder, 600 mm 155204042
Within a week
€52,82 excl. VAT
€63,91
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | BEMETA AMBER MATT - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| EAN: | 8592207052149 |
| Color: | PVD Mat |
| Objem: | 0.008 l |
| Hloubka balení: | 43.000 mm |
| Material: | Mosaz |
| Šířka balení: | 20.000 mm |
| Váha balení: | 28.000 g |
| Váha brutto: | 0.048 kg |
| Výška balení: | 36.000 mm |
| Barva 1: | Měděná zlatá |